شاهزاده ویلیام در مراسم عروسی دوست دختر سابقش رز فارکور شرکت کرد

شاهزاده ولز هنگام حضور در عروسی دوست دختر سابق و دوست دوران کودکی خود که روز شنبه در کلیسای سنت مری ویرجین، تتبری در گلوسسترشر برگزار شد، سعی کرد تا از خود بی خبر باشد. آن روز ظاهراً عالی بود، اگرچه عروس و پدرش پس از خرابی ماشینشان در راه، دیر به مراسم رسیدند. یک داخل گفت مردم“این یک عروسی زمستانی جادویی در برف بود. عروس و داماد از طریق تونلی از مهمانان با جرقه های برق در تاریکی خارج شدند، قبل از اینکه در پشت یک لندرور قدیمی دور شوند. Cotswolds در برف بسیار زیبا هستند! همچنین در مراسم عروسی یکی دیگر از پیشکسوتان ویلیام به نام اولیویا هانت و همچنین تام اینسکیپ، جیمی موری ولز، گای پلی، مارک تاملینسون، هری مید، ناتاشا روفوس آیزاکس و همسرش روپرت فینچ که اتفاقاً یکی از آنهاست نیز حضور داشتند. دوست پسر سابق پرنسس کیت.

این پست در ابتدا در نمایشگاه Vanity Fair.
منبع شاهزاده و فرقوهر دوستان دوران کودکی هستند. او حتی در مراسم عروسی ویلیام با کیت در سال 2011 شرکت کرد. به گفته او، فارقهر به عنوان اولین دوست دختر جدی سلطنتی در نظر گرفته می شود ایمیل روزانه، و نویسنده کتی نیکول در کتاب خود در سال 2011 رابطه خود را به عنوان “یک عاشقانه معصومانه و لطیف” توصیف کردند. ساخت یک عاشقانه سلطنتی. عروس جدید در حال حاضر در پروژه های ویژه و توسعه تجاری برای قلعه بلووار دوشس روتلند کار می کند. قبل از آن، او بازیگری را در موسسه تئاتر و فیلم لی استراسبرگ در شهر نیویورک تحصیل کرد. او همچنین یک خواننده و ترانه سرا است که برای فصل پنجم به تست بازیگری رفت صدای انگلستان در سال 2016

حضور عمومی شاهزاده ویلیام مدت کوتاهی پس از پخش آخرین قسمت از سریال های مستند شاهزاده هری و مگان مارکل در نتفلیکس صورت می گیرد که در آن دوک سارابطه برادر بزرگترش را متهم می کند که در مقابل مادربزرگ مرحومشان ملکه الیزابت دوم در جریان مکالمه ای درباره او فریاد زده است. و کناره گیری همسرش از وظایف سلطنتی. او همچنین مدعی شد که ویلیام به قولی که دو نفر در مورد عدم قرار دادن دفاتر خود در مقابل یکدیگر در مطبوعات داده بودند، زیر پا گذاشت و ویلیام را متهم کرد که هنوز در “نهاد” سلطنت به دام افتاده است. و یک منبع گفت نمایشگاه Vanity Fair که تنش زدایی بسیار بعید به نظر می رسد. آنها گفتند: “احساس بی اعتمادی زیادی وجود دارد.” “به همین دلیل است که ویلیام با هری صحبت نمی کند، زیرا او عصبی است که هر چیزی که می گوید ممکن است به یک کتاب یا سریال تلویزیونی ختم شود.”

شاهزاده ویلیام با حضور در مراسم عروسی او با جورج جمل، عشق یافتن دوست دختر سابقش رز فارکور را جشن گرفت.