شاهزاده ویلیام بالاخره به نیویورک نخواهد آمد

انتظار می رود شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون همچنان در مراسم جایزه Earthshot در بوستون در ماه دسامبر شرکت کنند که اولین سفر آنها به ایالت در نزدیک به هشت سال است.

پیش از این قرار بود شاهزاده ولز در کنار مهمانان این رویداد، از جمله برندگان سال گذشته Earthshot و فینالیست های امسال، در کنار مایکل بلومبرگ، شهردار سابق نیویورک، سخنرانی کند. (این جشن توسط خیریه بلومبرگ برگزار می شود.)

مکس مامبی/نیلی/گتی ایماژ

سفر ویلیام یکی از بسیاری از تعویق ها یا لغوهایی است که اعضای خانواده سلطنتی در پی درگذشت ملکه الیزابت دوم که در 8 سپتامبر در قلعه بالمورال اسکاتلند در سن 96 سالگی درگذشت، اعلام کرده اند. مگان مارکل، دوشس سارابطه، حضور در فرش قرمز را برای تنوعجشن جشن زنان در قدرت. او جلد مجله به عنوان یکی از افتخار آفرینان تجارت نیز به تعویق افتاده است. همچنین گزارش‌هایی وجود دارد که خاطرات شاهزاده هری، که انتظار می‌رود حاوی بمب‌هایی درباره خانواده سلطنتی باشد، تا سال 2023 به تعویق افتاده است.


منبع

این جشن که در غیاب شاهزاده ادامه خواهد داشت، قرار است تنها دو روز پس از مراسم خاکسپاری ملکه الیزابت در روز دوشنبه 19 سپتامبر برگزار شود. به گفته این رسانه، یک دوره عزاداری دیگر برای هفت روز پس از خاکسپاری برگزار خواهد شد.

سفر برنامه ریزی شده شاهزاده ویلیام به شهر نیویورک برای اجلاس نوآوری Earthshot Prize در 21 سپتامبر لغو شد. مردم گزارش ها.