شاهزاده ویلیام، کیت میدلتون برای کانال پرنسس دایانا در بوستون

این منبع که به عنوان “یک منبع نزدیک به این زوج” توصیف می شود، افزود: “شاهزاده و پرنسس نمی خواستند برای نمایش جوایز شرکت کنند و سپس آنجا را ترک کنند، آنها می خواستند زمانی را صرف شناخت جوامع در بوستون کنند.”منبع

اکنون، از آنجایی که هری و مگان (احتمالاً) در سراسر کشور در کالیفرنیا در طول سفر مشخص خواهند بود، فاب فور سابق حتی در یک منطقه زمانی قرار نخواهند داشت، چه برسد به یک اتاق با هم، اما این بدان معنا نیست که ما هنوز یک به‌روزرسانی اجباری و غیررسمی برای دشمنی خانواده سلطنتی دریافت نمی‌کنید. پس از همه، کمبریج ولزی‌ها و سارابطه‌ها به زودی در یک قاره ساکن خواهند شد، بنابراین ~منابع~ به قانون اول فیزیک شایعات سلطنتی ملزم هستند تا از فرصت استفاده کنند و به این نکته اشاره کنند که چقدر، بسیار، فوق العاده زوج ها متفاوت هستند

در این مرحله به نظر قانون اساسی فیزیک است که هرچه شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون، از نظر جغرافیایی، به شاهزاده هری و مگان مارکل نزدیکتر باشند، متضادتر می شوند (حداقل از نظر رسانه های سلطنتی/طبق گفته ها) از خودی های ناشناس). هفته آینده، زمانی که ویل و کیت سفری سه روزه به ایالات متحده را برای اهدای جایزه Earthshot در بوستون آغاز کردند، این زوج‌ها در نزدیکی‌تر از زمان تشییع جنازه ملکه خواهند بود.

در همین حال، منبع دیگری (یا شاید واقعاً همان منبع فقط کمی متفاوت توضیح داده است زیرا به هر حال همه آنها ناشناس هستند) به صفحه ششم که ویل و کیت قصد دارند مادر فقیدش، پرنسس دایانا را در طول سفر با گذراندن وقت خود برای برقراری ارتباط با جوامعی که دارای نمایندگی کمتری هستند، هدایت کنند (دیانا در سال 1989 هنگام بازدید از نیویورک با بیماران جوان مبتلا به ایدز در هارلم ملاقات کرد).

«دریافت جایزه بد نیست، اما تفاوت اساسی بین این دو را نشان می دهد [William and Kate] منبعی که به عنوان یک “خودی سلطنتی با موقعیت مناسب” توصیف می شود، گفت – کسانی که نقش های قانون اساسی دارند، از طرف دیگران کار می کنند – در مقابل یک سلبریتی بودن. صفحه ششم از آخرین شواهدی که نشان می دهد ویل و هری چقدر ~کاملاً، کاملاً، به شدت مخالف هم هستند.

مورد در نقطه: در حالی که ویل و کیت برنامه ریزی شده اند حاضر انتظار می رود هری و مگان جایزه Earthshot را دریافت کنند تایید کنید یک جایزه متفاوت (جایزه رابرت اف کندی ریپل امید) تنها چند روز بعد. ارائه جایزه در مقابل پذیرش جایزه؟ آیا آنها می توانند کمتر شبیه هم باشند؟ (/s)