شاهزاده هری پس از تاجگذاری شاه چارلز، در حال رفتن به خانه مگان مارکل است

هری و مگان هر دو به مراسم تاجگذاری دعوت شدند، اما مگان ترجیح داد با بچه ها در خانه بماند و شوهرش در نهایت کمتر از 48 ساعت در بریتانیا بود. از زمان انتشار کتاب خاطرات هری، تنش ها بین هری و بقیه اعضای خانواده اش بالا بوده است یدکی، که تعدادی از درگیری های خصوصی بین اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا را شرح می دهد.

او و مگان همچنین یک سریال مستند در نتفلیکس دارند مگان و هری که در اواخر سال 2022 منتشر شد و در مورد تصمیم آنها برای ترک انگلیس پس از تعقیب مطبوعات و احساس رها شدن توسط خانواده سلطنتی بحث می کند. آخرین باری که هر دو با شاه چارلز یا ویلیام در بریتانیا بودند، در جریان تشییع جنازه ملکه الیزابت در سپتامبر گذشته بود.

هد شات ایمه لوتکین

شنبه مراسم تاجگذاری رسمی پادشاه چارلز سوم برگزار شد و پسرش شاهزاده هری برای شرکت در این مراسم از مونتسیتو، کالیفرنیا به بریتانیا پرواز کرد. چند ساعت بعد او به عقب برگشت. بازار گزارش می دهد که دوک سارابطه خیلی زود پس از تاجگذاری پدرش ابی وست مینستر و لندن را ترک کرد و نزد همسرش مگان مارکل و دو فرزندشان، آرچی و لیلیبت، بازگشت. تاجگذاری اتفاقا مصادف با چهارمین سالگرد تولد آرچی بود و دوک به وضوح می‌خواهد تا آخر هفته با خانواده‌اش بازگردد.

Aimée Lutkin سردبیر آخر هفته ELLE.com است. نوشته های او در Jezebel، Glamour، Marie Claire و غیره ظاهر شده است. اولین کتاب او، شکارچی تنها، توسط Dial Press در فوریه 2022 منتشر خواهد شد.منبع

استخر WPA//گتی ایماژ

بر خلاف برادرش، هری یک کت و شلوار ساده پوشیده بود. هری پس از عقب نشینی به عنوان یکی از اعضای شاغل خانواده سلطنتی، عناوین افتخاری نظامی خود را از دست داد و دیگر مجاز به پوشیدن یونیفرم برای مناسبت های رسمی نیست. آنها یک استثنا در سال 2022 برای شب زنده داری مادربزرگش، ملکه الیزابت بود.

روز تاجگذاری پادشاه چارلز سوم و ملکه کامیلا، اعلیحضرتشان

مراسم تاج گذاری با حضور اکثر خانواده سلطنتی بریتانیا از جمله برادر هری، شاهزاده ویلیام و همسرش کیت میدلتون برگزار شد. هری در دو ردیف پشت پرنس و پرنسس ولز، در کنار پسرعموهایش پرنسس یوگنی و پرنسس بئاتریس و همسرانشان، جک بروکسبانک و ادواردو ماپلی موزی، نشسته بود.