شاهزاده هری و مگان مارکل پس از نمایش نتفلیکس در بریتانیا استقبال نکردند

به یاد بیاورید زمانی که طرفداران سلطنتی در سرتاسر جهان همه تعجب می کردند که شاهزاده هری و مگان مارکل در مستندهای نتفلیکس خود چه خواهند گفت. هری و مگانو چگونه بر شکاف مداوم آنها با بقیه خانواده سلطنتی تأثیر می گذارد؟

تام باور، نویسنده/روزنامه نگار/کارشناس سلطنتی گفت: “نمی توانم تصور کنم که از آنها استقبال شود. فکر نمی کنم هری هرگز به انگلیس بازگردد.” صفحه ششم. “فکر می‌کنم او خودش را از همه چیز جدا می‌کند. می‌دانی، او دارد خود را به یک طرد شده تبدیل می‌کند، و فکر نمی‌کنم کسی به دنبال این باشد – ببیند آیا او اینجا خوش آمد می‌گوید یا نه. و… با او، او اکنون مطمئناً تمام شده است. و او در آستانه تمام شدن است.”

مطابق با صفحه ششمباور همچنین فکر می‌کند که احتمالاً هری و مگان در این مرحله حتی به مراسم تاجگذاری پادشاه چارلز دعوت نخواهند شد، که بسیار زیباست. و درام سلطنتی مگان از زمان سلطنت.

کتی نیکول، کارشناس سلطنتی، گفت: «من با دستیاران ارشد کاخ صحبت کرده‌ام که گفتند مایل به اظهار نظر نیستند، مگر اینکه چیزی مخرب، نادرست یا افتراآمیز وجود داشته باشد. سرگرمی امشب مدت کوتاهی پس از پخش اولین قسمت های سریال در اوایل این هفته. در این مستندسازی، آنها واقعاً نمی‌خواهند به خاطر این واقعیت ساده به این مستند کشیده شوند که نمی‌خواهند اکسیژن یا تبلیغات بیشتری به فیلم مستندی که قبلاً بسیار پرطرفدار شده است بدهند.»

ولپ اکنون آن معماها حل شده اند و پاسخ ها به ترتیب “خیلی” و “عالی نیست”. در واقع، حداقل یک متخصص سلطنتی به کل فکر می کند هری و مگان sitch در آینده سارابطه‌ها را در بریتانیا بسیار نامطلوب خواهد گذاشت.

باور توضیح داد: “چارلز از رویارویی متنفر است… به همین دلیل است که او در اولین سخنرانی تلویزیونی خود پس از مرگ ملکه گفت: “هری و مگان، ما عشق خود را می فرستیم.” “اما، می دانید، عشق رد شده است.”

تکرار می کنیم: 😳 .منبع

اگر هری و مگان *وقتی زمان تاجگذاری چارلز فرا می رسد بدون دعوت رها شوند، این می تواند تنها نوع بیانیه ای در مورد سندی باشد که ما از خانواده سلطنتی دریافت می کنیم، که ظاهراً علاقه ای به اظهار نظر عمومی در مورد نتفلیکس ندارند. مستندها