شاهزاده هری و مگان مارکل پس از مرگ ملکه در بریتانیا می مانند

شاهزاده هری با عجله به قلعه بالمورال رفت که خبر رسید مادربزرگش، ملکه الیزابت دوم، در 8 سپتامبر در وضعیت نامناسبی قرار دارد. پس از مرگ او، او و مگان مارکل تصمیم گرفتند سفر خود را به خانه به مونتسیتو، کالیفرنیا به تعویق بیندازند.

این رویه رسمی شامل دستورالعمل هایی در مورد نحوه انتشار اخبار برای عموم و 10 روز عزای عمومی رسمی است که پس از تشییع جنازه او – که تعطیلات عمومی است – پایان می یابد. اعضای خانواده سلطنتی فعال یا نه، هری و مگان هنوز هم خانواده هستند، و من باید فرض کنم که آنها نقش مهمی در هر مراسم عمومی آینده خواهند داشت.

به‌جای بیانیه‌ای عمومی، شاهزاده هری و مگان مارکل وب‌سایت Archewell خود را به یک صفحه سیاه تبدیل کردند که در آن نوشته شده بود: «به یاد اعلیحضرت ملکه الیزابت دوم، 1926–2022».
منبع

این زوج قرار بود در مراسم اهدای جوایز WellChild در لندن شرکت کنند، بنابراین زمانی که ملکه درگذشت آنها قبلاً در اروپا بودند و E! اخبار گزارش می دهد که دوک و دوشس سارابطه فعلاً در طرف دیگر حوض باقی خواهند ماند.

هیچ گزارش رسمی در مورد آنچه که هری و مگان در بریتانیا انجام خواهند داد وجود ندارد، اما منصفانه است که فرض کنیم این امر ارتباطی با عملیات پل لندن دارد – برنامه اقدام به دقت سازماندهی شده برای اتفاقاتی که پس از مرگ ملکه رخ می دهد. مکان برای سال، با توجه به مجله نیویورک تایمز. فیلیپ مورفی، استاد تاریخ بریتانیا و کشورهای مشترک المنافع در دانشگاه لندن، گفت: «از لحظه ای که ملکه پادشاه شد، وایت هال روند برنامه ریزی درباره اتفاقاتی که پس از مرگ او اتفاق می افتد را آغاز کرد. بار.

ملکه الیزابت دوم، مگان، دوشس سارابطه، و شاهزاده هری، دوک سارابطه، در 10 ژوئیه 2018 از بالکن کاخ باکینگهام در لندن، به مناسبت صدمین سالگرد نیروی هوایی سلطنتی، به تماشای فلای پاست می نشینند.مکس مامبی/نیلی/گتی ایماژ