شاهزاده هری و مگان مارکل ظاهراً در مراسم پذیرایی کاخ پادشاه چارلز شرکت نخواهند کرد

در همین حال، مگان مارکل و شاهزاده هری همچنان منتظر هستند تا پادشاه چارلز در مورد عنوان فرزندان خود تصمیم بگیرد. از لحاظ تاریخی، به نوه‌های پادشاه کنونی به طور خودکار عناوین HRH اعطا می‌شود که رسماً آرچی سه ساله و لیلیبت یک ساله را به یک شاهزاده و شاهزاده خانم تبدیل می‌کند. با این حال، گزارش‌های جدید حاکی از آن است که پادشاه چارلز ممکن است تصمیم بگیرد که این سنت فقط در مورد «خانواده‌های سلطنتی شاغل» صدق می‌کند (این عبارت دوباره وجود دارد).

“[Prince Harry] سخنگوی شاهزاده در واکنش به این خبر گفت: “یک دهه خدمت سربازی او با لباسی که می پوشد تعیین نمی کند و ما با احترام می خواهیم که تمرکز روی زندگی و میراث باقی بماند.” ملکه الیزابت دوم.»

در نهایت، خانواده سارابطه احتمالا باید منتظر بمانند تا مراسم رسمی سوگواری ملکه در 26 سپتامبر تمام شود تا بفهمند که آیا به فرزندانشان عناوین HRH و تدابیر امنیتی همراه با آنها اعطا خواهد شد یا خیر.
منبع

با این حال، در 16 سپتامبر، مردم گزارش داد که شاهزاده هری می تواند «به درخواست پادشاه» لباس نظامی خود را بپوشد. شاید پادشاه از این خبر که هری انتشار خاطراتش را به تعویق می اندازد خوشحال بود؟