شاهزاده هری و مگان مارکل به مراسم تاجگذاری چارلز دعوت شدند

البته، این در حالی است که سایر گزارش ها/پیش بینی های کارشناسان سلطنتی نشان می دهد که ارشدترین اعضای The Firm از هری و مگان به خاطر نظرات آنها در سریال نتفلیکس خشمگین هستند – به ویژه چارلز و برادر بزرگتر هری، شاهزاده ویلیام.

«خشم. منظورم این است که، دوباره نگاه کنید، هری در مورد اینکه چگونه برادرش در این ملاقات بر سر او فریاد می زد و فریاد می زد، صحبت می کند. کریستوفر اندرسن، کارشناس سلطنتی، گفت: من فکر می‌کنم که عبارتی که استفاده می‌شد، وحشت و وحشت‌آور بود ما هفتگی واکنش خانواده سلطنتی به دور دوم هری و مگان قسمت ها ویلیام خلق و خوی فوق العاده ای دارد. چارلز خلق و خوی فوق العاده ای دارد.

بنابراین، اساسا، اگر هری و مگان انجام دادن در مراسم تاج گذاری شرکت کنید، ممکن است بسیار ناخوشایند باشد.منبع

یک منبع سلطنتی در مورد موضع چارلز در مورد همه چیز گفت: «او هر دو پسرش را دوست دارد. خورشید).

او در این مستند گفت: “این وحشتناک بود که برادرم بر سر من فریاد بزند و داد بزند و پدرم چیزهایی بگوید که به سادگی واقعیت نداشت.” “و مادربزرگم، می‌دانی، بی‌آرام آنجا بنشین و به نوعی همه‌چیز را با خود ببری.”

مطابق با خورشید، لیست نهایی مهمانان این رویداد بزرگ هنوز در حال نهایی شدن است و کاخ باکینگهام چیزی رسمی در مورد وضعیت دعوت هری و مگان نگفته است، اما یک منبع سلطنتی گفته است که “همه اعضای خانواده استقبال خواهند کرد.”