شاهزاده هری ویران کرد حروف ملکه در لباس نظامی او نبود

لندن، انگلستان، 17 سپتامبر، شاهزاده هری، دوک سارابطه برای برگزاری مراسم بیداری به افتخار ملکه الیزابت دوم در سالن وست مینستر در 17 سپتامبر 2022 در لندن، نوه های ملکه انگلیس الیزابت دوم، یک خانواده در ایالت کومینستر در حال بیداری خانوادگی در ایالت کومین است. ملکه هال الیزابت دوم در 8 سپتامبر 2022 در قلعه بالمورال در اسکاتلند درگذشت و پسر بزرگش، شاه چارلز سوم، جانشین او شد، عکس کریس جکسونگیتی

اگرچه در نهایت به هری اجازه داده شد تا برای این مراسم یونیفرم نظامی خود را بپوشد (به درخواست پدرش، شاه چارلز)، اما زمانی که هری متوجه شد که حروف اول ملکه، “ER” از روی لباس حذف شده است، باز هم مشکل جزئی وجود داشت. وصله روی شانه ژاکت او (اما نه، به ویژه، از روی شانه کت برادرش ویلیام).

بر اساس گزارشی از انگلستان ساندی تایمز رویا نیکخواه خبرنگار سلطنتی، هری بود “ویران” از برداشتن حروف اول ملکه برای یافتن حروف اول “ER” ملکه از روی شانه برداشته شده بود و حتی بنا بر گزارش‌ها در نظر گرفته شده بود که در نتیجه یونیفورم خود را در مراسم بیداری نپوشد.

یکی از دوستان هری به او گفت: او دلش شکسته است ساندی تایمز (بر اساس دیلی بیست).“حذف حروف اول مادربزرگش بسیار عمدی به نظر می رسد.”

مانند ما هفتگی گزارش ها، کاخ باکینگهام به طور علنی توضیح نداده است که چرا به نظر می رسد حروف اول ملکه از لباس هری برای مراسم بیداری حذف شده است.

منبع

کریس جکسونگتی ایماژ

این تغییر – که اولین بار توسط The Mirror گزارش شد – به دنبال اظهارات هری است که گفته بود “خدمات نظامی او با لباسی که می پوشد تعیین نمی شود” اما فهمیده می شود که پس از شکایت هزاران نفر از تصمیم ممنوعیت او و نه شاهزاده، کاخ در معرض احساسات عمومی قرار گرفت. اندرو، خبرنگار و نویسنده سلطنتی امید اسکوبی پنجشنبه در توییتر توضیح داد.

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

زمانی که هری و همسرش مگان مارکل از زندگی سلطنتی کناره‌گیری کردند، از عناوین افتخاری‌اش محروم شد که بر توانایی او برای پوشیدن یونیفرم نظامی در رویدادهای رسمی تأثیر گذاشت. در حالی که طبق گزارش‌ها مقامات کاخ در ابتدا هری را از پوشیدن یونیفرم خود منع کرده بودند، پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه استثنایی در نظر گرفته شده است که به عمویش/پرنس اندرو که بدنام شده بود اجازه می‌دهد تا زمانی که با بقیه بیدار می‌شد لباس نظامی خود را بپوشد، تصمیم خود را تغییر دادند. از فرزندان ملکه در روز جمعه.

این آخر هفته، در آستانه تشییع جنازه ملکه الیزابت، نوه‌های پادشاه فقید در تالار وست مینستر در اطراف تابوت او ایستاده بودند. این لحظه تاریخی موضوع برخی درام ها بود، زیرا کاخ در مورد اینکه آیا شاهزاده هری می تواند یونیفرم نظامی خود را بپوشد یا نه زیرا او دیگر یک خانواده سلطنتی شاغل نیست، رفت و آمد می کرد.