شاهزاده هری می گوید که پرنسس دایانا در مورد زندگی سلطنتی مگان مارکل “احساس مشابهی داشت”

پرنسس فقید ولز در طول مصاحبه بدنام خود در بی بی سی در سال 1995 درباره همین موضوع صحبت کرد. در آن زمان وقتی از او پرسیدند که آیا از توجه مداوم رسانه ها احساس تملق می کند، دایانا گفت: “نه، نه به خصوص. زیرا با توجه رسانه ها حسادت زیادی به وجود آمد. بسیاری از موقعیت‌های پیچیده به این دلیل به وجود آمدند.”

چارلز و دیانا در استرالیا

هری قبلاً در قسمت اول سریال مادرش را با مگان مقایسه کرده بود. او گفت: “بسیاری از آنچه مگان است و چگونه است، بسیار شبیه به مادر من است.” او همان دلسوزی را دارد. او همان همدلی را دارد. او همان اعتماد به نفس را دارد. او این گرمی را نسبت به او دارد.”منبع

هری می‌گوید که این دو زن واکنش‌های عاطفی مشابهی نسبت به اینکه مورد توجه گسترده رسانه‌ها قرار گرفتند، داشتند.

دوک توضیح می دهد که حسادت یک پدیده رایج در خانواده ای است که برای انجام کار خود به پوشش خبری متکی هستند.

پرنسس دایانا و پرنس چارلز در طول تور سلطنتی خود در استرالیا در سال 1983.

آرشیو پرنسس دایانا//گتی ایماژ

او می‌گوید: «مساله این است که وقتی کسی که در حال ازدواج است، که باید یک عمل حمایتی باشد، توجهات را می‌دزدد یا این کار را بهتر از فردی که برای این کار به دنیا آمده انجام می‌دهد، مردم را ناراحت می‌کند. این تعادل را تغییر می‌دهد». . “چون شما به این باور رسیده‌اید که تنها راهی که خیریه‌های شما می‌توانند موفق شوند و تنها راهی که می‌تواند شهرت شما را افزایش دهد یا بهبود بخشد این است که در صفحه اول آن روزنامه‌ها حضور داشته باشید. اما، رسانه‌ها هستند. که انتخاب می کند چه کسی را در صفحه اول قرار دهد.”

مگان به یاد می آورد: “من رفتم، “اوه خدای من.”

«آنچه داشتند انجام می دادند [Meghan] و تأثیری که بر او داشت… مثل کافی. درد بسه بس است رنج. هری می‌گوید: «هیچ‌کس نمی‌بیند پشت درهای بسته چه اتفاقی می‌افتد. آن روز، مادرم پشت ماشین بود و با سیل اشک‌ها به نامزدی می‌رفت. و سپس پدرم می گوید: “تقریباً آنجاست.” و 30 ثانیه اشک ها را پاک کنید، کمی آرایش کنید و سپس در باز شود و لبخند بزنید، همه چیز خوب است.

هری می‌گوید: «اولین باری که پول برای او کم شد، من و ام شب را در اتاقی در کاخ باکینگهام گذراندیم، پس از رویدادی که تک تک اعضای خانواده از جمله ملکه در آن حضور داشتند. صبح روز بعد، این زوج در حالی که با هم صبحانه می‌خوردند، یک روزنامه بریتانیایی را دیدند. “و در صفحه اول تلگراف، مگان.”

هری می‌گوید: “او مثل این بود که “اما تقصیر من نیست” و من گفتم “می‌دانم. و مادرم هم همین احساس را داشت.”

دوک سارابطه شباهتی را بین مسائل مگان و پرنسس دایانا با زندگی سلطنتی در قسمت دوم مستندهای نتفلیکس ترسیم می کند. هری و مگان. او می‌گوید که هر دو زن بی‌دردسر حضوری بزرگ‌تر از زندگی خود دارند که عموم را مجذوب خود کرد تا اطرافیانشان را ناامید کند.

شاهزاده هری که شاهد تلاش های مادرش برای کنار آمدن با زندگی به عنوان یکی از اعضای ارشد خانواده سلطنتی بود، پس از ازدواج این دو، متوجه مبارزات مگان مارکل با موسسه شد.