شاهزاده هری ممکن است به طور موقت با خانواده سلطنتی آشتی کند

بسیار خوب، پس ^^^این ^^^ یک ساده سازی بیش از حد فاحش بود (فریح، چارلز)، اما به گفته کارشناس سلطنتی، جاناتان ساسردوتی، ایده حداقل یک آتش بس موقت بین سارابطه ها و بقیه شرکت ها قبل از تاجگذاری شاه چارلز این بهار در قلمرو امکان قرار دارد – البته در انتهای “بسیار دشوار” طیف چیزهایی که از نظر فنی ممکن است.

“من گمان می کنم که تلاش هایی برای ایجاد نوعی آشتی در حال انجام است… فکر می کنم چون آنها نمی خواهند. [family tensions] او گفت تا آنچه را که در آن روز بسیار مهم در حال رخ دادن است به تصویر بکشمما هفتگی

اکنون 38 درصد تخفیف

اعتبار: با حسن نیت

یدکی

یدکی

. “این که ممکن است یا نه یک چیز است، و اینکه پایدار باشد یا نه یک چیز دیگر است. حتی اگر آنها موفق به ایجاد نوعی صلح شوند، [it] ممکن است موقتی باشد من فکر می کنم برای آنها به عنوان یک خانواده – و به طور کلی، برای ملت و موسسه – بسیار دشوار خواهد بود که آنچه را که اتفاق افتاده است ببخشند.”

ظاهراً، علاوه بر احساسات آسیب‌دیده استاندارد (و بسیار انسانی) که باید فرض کنیم برای همه درگیر است، ساسردوتی پیشنهاد کرد که خانواده سلطنتی شاغل نیز ممکن است اساساً به دلایل قانون اساسی با عذرخواهی مخالفت کنند.

به طور خاص، ساسردوتی فکر می‌کند که امیدهای شاهزاده هری و مگان مارکل به اینکه خانواده سلطنتی از آنها عذرخواهی کنند، خوب، خوب، هر چیزی که از زمان خروج سلطنتی با آن‌ها در معرض دید عموم قرار گرفته‌اند، برای آنها مشکل ساز خواهد بود. به مذاکرات بلندمدت صلح

“اما مهمتر از هر چیز، من فکر می کنم آنها همچنین ممکن است احساس کنند که فقط می خواهند ساکت بمانند زیرا نمی خواهند بیشتر از این چیزها را تحریک کنند، که نه تنها از نظر احساسی و شخصی به آنها آسیب می رساند، بلکه به ملت آسیب می رساند. او توضیح داد، زیرا این حمله عملاً به بخشی از قانون اساسی بریتانیا است.

یدکی

ساسردوتی افزود: «فکر می‌کنم هری و مگان گفته‌اند که منتظر عذرخواهی هستند، اما فکر می‌کنم افراد زیادی وجود ندارند که موافق باشند که این موضوع به این دلیل است.» «برخی از افراد درون [Spare]- پادشاه، ملکه و شاهزاده ولز – همه از آن کتاب خیلی بد بیرون آمده اند. آن‌ها به قدری توسط هری مورد انتقاد قرار می‌گیرند، آن‌قدر در بخش‌هایی که به‌شدت مورد انتقاد قرار می‌گیرند، که فکر می‌کنم ممکن است از این بابت خیلی ناراحت باشند.»

واقعیت جالب برای پست بعدی شما در TIL Reddit: دشمنی‌های خانواده سلطنتی ممکن است یک ویژگی مکث داشته باشند، که می‌تواند زمانی مفید واقع شود که نقاط عطف سلطنت با خاطرات زمین سوخته مصادف شود که محیطی سمی و غیرقابل حمایت برای کوچک‌ترین پسر پادشاه جدید را شرح می‌دهد. شما می دانید، فقط به عنوان یک نمونه از بالای سر من، که میتوانست موقعیتی باشد که در آن دکمه مکث دشمنی سلطنتی می تواند مفید باشد.

بنابراین، بله، مسیر واقعی به سوی آشتی سلطنتی حتی موقتی به نظر بسیار پیچیده و مخاطره آمیز به نظر می رسد، اما فشار دادن دکمه مکث آلا مارشال و لیلی در چگونه مادرت را ملاقات کردم بصری بهتری استمنبع