شاهزاده هری ستاره «کاترین خانه دار واقعی» را بوسید

او در مقدمه این داستان که شامل یک ساندویچ بیکن است، گفت: “شک دارم در کتاب هری حضور داشته باشم، زیرا شاهزاده نمی تواند با یک مادر دو فرزند 34 ساله فرار کند، این کار انجام نشده است.” “پرشورترین” بوسه، و یک رقیب قوی برای ترسناک ترین داستان ارواح سال. به گفته کاترین، اولین شب باشکوه آنها چگونه گذشت:

“ما به طبقه بالا به حمام رفتیم و مثل نوجوانان شروع کردیم به غر زدن و آواز خواندن با مسواک ها مانند میکروفون. با لباس هایمان وارد حمام شدیم و یکی از دوستانمان با تلفن من عکس گرفت. من و هری به آشپزخانه رفتیم. و یک ساندویچ بیکن عالی درست کرد.

ما سالها در آشپزخانه نشستیم و گپ زدیم و هر دو قهقهه زدیم. ما جنگ بازی را شروع کردیم و فکر می کنم حدود 15 دقیقه در حال کشتی گرفتن بودیم که به او گفتم باید به خانه بروم. همان موقع بود که مرا از روی زمین بلند کرد و به دیوار چسباند. او باورنکردنی ترین و پرشورترین بوسه ای را که تا به حال در زندگی ام داشته ام به من داد. من کاملاً لال بودم.”

او افزود: “ما به ارسال پیامک ادامه دادیم و حدود یک هفته بعد دوباره او را در یک بار در کنزینگتون دیدم.” “ما یک بوسه دیگر داشتیم و هری بسیار تعارف کرد و به من گفت که چقدر زیبا هستم. ما چند بار دیگر همدیگر را دیدیم، همیشه در بارهای خصوصی.”

قبل از اینکه عکس وان حمام را در گوگل جستجو کنید، برای بررسی دقیق شما در دسترس است خورشید داستان و، اف. در توییتر.

افسوس، با وجود “باورنکردنی ترین و پرشورترین بوسه” تا کنون، این عاشقانه پایان افسانه ای ندارد. به گفته کاترین، پس از دو قرار دیگر، هری شماره خود را تغییر داد و ارتباط به پایان رسید. اوف چنین اوف





منبع

ستاره واقعیت مورد بحث است زنان خانه دار واقعی دی سی ستاره کاترین اومنی، که می گوید او و هری در ماه می 2006 (او 34 ساله و او 21 ساله) ~چیزی کوتاه((خیلی کوتاه) داشتند.

درست زمانی که احساس می‌کردیم همه چیز را درباره خانواده سلطنتی می‌دانیم، یک ستاره واقعیت 51 ساله می‌آید تا ما را در جای خود قرار دهد و داستانی درباره سفر کوتاه او با پرنس هری در گردباد نشان دهد.

کاترین گفت خورشید در مورد عاشقانه سلطنتی کوتاه مدت او، که به گفته این روزنامه، مشروب الکلی با هری در آرت بار در چلسی لندن و کلوپ شبانه اکلیپس در کنزینگتون جنوبی بود، قبل از اینکه این زوج شب را در یکی از مکان های دوست هری در چلسی ادامه دهند. او، برای ثبت، فکر نمی‌کند که در خاطرات آینده‌اش این پرتاب را پوشش دهد، یدکی.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.