شاهزاده هری در مراسم بیداری ملکه لباس نظامی خواهد پوشید

تازه‌سازی: طبق گزارش اولیه امید اسکوبی، خبرنگار و نویسنده سلطنتی، «فقط اعضای شاغل خانواده سلطنتی برای مراسم تشریفاتی به افتخار ملکه در هفته آینده یونیفورم نظامی خواهند پوشید: راهپیمایی و خدمات در ادینبورگ امروز، صفوف تابوت به تالار وست‌مینستر (و تشییع جنازه ایالتی، مراسم پایانی در ویندزور.»

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

در ابتدا، اعضای خانواده سلطنتی غیر ارشد مجاز به پوشیدن لباس های نظامی در مراسم بیداری نبودند، اما اندرو علیرغم اینکه اوایل امسال از عنوان هایش محروم شده بود، در بحبوحه رسوایی بزرگی که شامل جفری اپستین مجرم جنسی محکوم شده بود، مجوز دریافت کرد.

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

هنگامی که اندرو استثنا شد، تماشاگران استاندارد دوگانه در رفتار بین او و شاهزاده هری را صدا کردند، اگرچه اکنون به نظر می رسد اصلاح شده است. خوشحالم کاخ به خودش اومد!منبع

شاهزاده هری، به نوبه خود، در ابتدا اجازه پوشیدن لباس های افتخاری را نداشت، زیرا او و همسرش مگان مارکل تصمیم گرفتند در ژانویه 2020 به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی کناره گیری کنند. اما این قطعاً مانع از آمدن توده ها نشد. دفاع از دوک سارابطه زمانی که اندرو مجوز پوشیدن یونیفورم خود را به عنوان یک خانواده سلطنتی غیرکارمند دریافت کرد، که باعث شد در اوایل این هفته بیانیه‌ای از سوی سخنگوی سارابطه صادر شود که گفت:

“[Prince Harry] در طول مراسم بزرگداشت مادربزرگش کت و شلوار صبحگاهی خواهد پوشید. دهه خدمت سربازی او با لباسی که او می پوشد تعیین نمی کند و ما با احترام می خواهیم که تمرکز بر زندگی و میراث والاحضرت ملکه الیزابت دوم باقی بماند.

در یک چرخش شگفت‌انگیز، معلوم می‌شود که شاهزاده هری *پس از گزارش‌های اولیه حاکی از ممنوعیت او از انجام این کار علیرغم استثنایی که برای شاهزاده سلطنتی رسوا شده اندرو وجود داشت، *اجازه می‌یابد* یونیفرم نظامی خود را در مراسم احتیاط آخر ملکه بپوشد.