شاهزاده هری به تنهایی برای دیدار ملکه الیزابت در Balmoral سفر می کند

داستان اصلی در زیر


به روز رسانی، 12:00 بعد از ظهر ET: بی بی سی گزارش‌ها حاکی از آن است که مگان مارکل، همسرش، شاهزاده هری، را برای دیدار با ملکه الیزابت در قصر بالمورال همراهی نخواهد کرد.

کاخ باکینگهام در بیانیه ای در 8 سپتامبر گفت که پزشکان ملکه “نگران سلامت او هستند” و او متعاقباً تحت نظارت پزشکی در Balmoral قرار گرفت و پسرش شاهزاده چارلز و کامیلا پارکر بولز قبلاً در کنار او بودند. روزنامه گاردین. دیگر اعضای خانواده سلطنتی، از جمله شاهزاده ویلیام و پرنسس آن، نیز راهی قلعه اسکاتلند شده اند تا در کنار ملکه باشند.

در مورد تنش بین شاهزاده هری و مگان مارکل و شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون؟ خوب، آنها می گویند که تراژدی تمایل دارد مردم را به هم نزدیک کند. شاید این چیزی خواهد بود که در نهایت برادران را به طور واقعی دور هم جمع می کند. اما شاید نه.


منبع

سارابطه ها و کاخ همیشه اصرار داشته اند که هر شکاف سلطنتی که هری و مگان را از سایر اعضای خانواده جدا می کند، هری همیشه نوه محبوب الیزابت باقی مانده است. یک خودی سلطنتی گفت مردم در ماه ژوئن که سارابطه‌ها از طریق چت‌های ویدیویی معمولی با ملکه در تماس بودند و مثل همیشه نزدیک بودند. یکی از دوستانش گفت: “اگر هری بپرسد، ملکه می گوید بله – همانطور که او را می پرستد.”

WPA Pool/Getty Images

گزارش شده است که شاهزاده هری و مگان مارکل اکنون در راه قلعه بالمورال هستند – که مطمئناً به نظر می رسد گزارش هایی مبنی بر نزدیک شدن زمان ملکه الیزابت به سرعت تایید می کند. به گفته سردبیر سلطنتی ITV News، خوشبختانه قبلاً در بریتانیا، دوک و دوشس سارابطه برای یک رویداد خیریه در لندن برنامه ریزی شده بودند. کشتی کریس.