شاهزاده هری برای پیام کریسمس به بچه های نظامی داغدار لباس مرد عنکبوتی می پوشد


کپنهاگ، دانمارک 26 اکتبر شاهزاده یواخیم دانمارکی l و شاهزاده هری آر در مرکز کهنه سربازان دانمارکی در 26 اکتبر 2017 در کپنهاگ، دانمارک عکس توسط کریس جکسونگتی تصاویر دیده می شوند

کریس جکسونگتی ایماژ

شاهزاده هری به یک ابرقهرمان نمادین تبدیل شد تا پیامی از آرامش را برای کودکان نظامی داغدار ارسال کند.

دوک سارابطه لباس مرد عنکبوتی را پوشید تا یک پیام ویژه کریسمس را برای اعضای سربازان کوچک اسکاتی، یک موسسه خیریه برای کودکان و جوانان داغدیده نیروهای بریتانیا، ضبط کند. در این کلیپ، این کهنه کار از شرکت کنندگان در جشن کریسمس سالانه خیریه استقبال می کند و مستقیماً با کودکانی که مرگ یکی از والدینی را که در نیروهای مسلح بریتانیا خدمت کرده اند، صحبت می کند.

خانواده سلطنتی لباس کامل قرمز و آبی را برای قسمت اعظم کلیپ می پوشد، که دیشب در ابتدای سریال Heroes and Villains پخش شد. در حالی که این ماسک را بر تن دارد، به بچه‌ها می‌گوید که باید جلوی پنج شرور را بگیرند که «کریسمس را خراب کنند»، قبل از اینکه به بچه‌هایی که دلشان برای عزیزانشان دلتنگ شده‌اند آرامش بدهد.

او گفت: «کریسمس زمانی است که ما واقعاً خیلی بد برای عزیزانمان دلتنگ می شویم و این اشکالی ندارد. “اما در عین حال، می‌توان به خاطر خوش گذرانی بدون والدینمان احساس گناه کرد. اما من اینجا هستم تا به شما اطمینان دهم که والدین ما همیشه می‌خواهند ما خوش بگذرانیم، خوب؟ پس احساس گناه نکنید.”

او در پایان گفت: “شما اجازه دارید بهترین زمان را داشته باشید، به خصوص با این انجمن سربازان کوچک اسکاتی. بیرون بروید، بهترین اوقات را داشته باشید، و کریسمس مبارک.”

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

خانواده سلطنتی رابطه دیرینه ای با این موسسه خیریه دارد و قبلاً یک پیام ویدیویی برای جشن کریسمس 2019 خود ضبط کرده بود که در آن لباس بابا نوئل پوشیده بود.

در اطلاعیه ای از این سازمان، چند نفر از کودکانی که در این مهمانی شرکت کردند از این پیام تشکر کردند.

امیلی رینولدز، عضو 12 ساله اسکاتی، که در سال 2018 پدرش، گروهبان آنتونی رینولدز را از دست داد، گفت: “خیلی خوب است که کسی که تجربه مشابه ما را داشته است، به ما فکر می کند.” او فقط کسی نیست که تلاش می کند دلسوز باش، او در واقع می‌داند که بزرگ شدن بدون پدر و مادرت چگونه است. دوستان من فکر می‌کنند که خیلی خوب است که من نامه‌ها و پیام‌هایی از شاهزاده هری دریافت می‌کنم.”

نیکی اسکات، بنیانگذار این سازمان، همچنین به حمایت مداوم “باور نکردنی” هری اشاره کرد و گفت که او درک می کند که “زمان های خاصی از سال وجود دارد که می تواند به ویژه برای بچه ها چالش برانگیز باشد”. خانواده سلطنتی 12 ساله بود که مادرش، پرنسس دایانا، در سال 1997 درگذشت.

“ما این حزب را داریم تا به اعضای خود یادآوری کنیم که تنها نیستند، بلکه فرصتی را برای اعضا برای ملاقات با دیگران و ایجاد دوستی تسهیل کنیم. علاوه بر این، این فرصتی را برای والدین/مراقبان فراهم می کند تا به منابع و اطلاعات برای کمک دسترسی پیدا کنند. اسکات ادامه داد: آنها از فرزندان خود حمایت می کنند.منبع