شاهزاده هری امیدوار است که از کتاب خاطراتش با رویالز به حداقل برسد

یکی از اعضای خانواده سلطنتی گفت: “هری سخت کار کرده است تا تعادلی ایجاد کند که امیدواریم پیامدهای ناشی از این کتاب را به حداقل برساند.” ما هفتگی از هری رویکردی برای نوشتن کتابی که فوراً بحث برانگیز است. به گفته این منبع، آن اقدام متعادلی که هری روی آن کار کرده است شامل “وابستگی به اصول خود” *و* تلاش برای خوشحال نگه داشتن ناشران کتاب خاطراتش، پنگوئن رندوم هاوس، “در عین حال” است.

از آنجا که او فردی زنده و آگاه از جهان است، شاهزاده هری به طور قطع متوجه می شود که خاطرات آینده او، یدکی، می تواند استرس بیشتری را به روابط تیره شده او با سایر اعضای خانواده سلطنتی اضافه کند. با این حال، FWIW، هری ظاهراً تمام تلاش خود را در پشت صحنه انجام داده است تا این احتمال به واقعیت تبدیل نشود.

این منبع افزود: «این یک روند بسیار سخت بوده است. و برای او بسیار سخت است که برخی از وقایع آسیب زا از دوران کودکی خود را بازگو کند. خوشبختانه، چای‌پاش‌کننده کتاب سلطنتی اصرار داشت که هری «عجله نکرد و دست‌نوشته را طبق شرایط خودش تمام کرد» و او «گروه‌نویس و ویرایشگر فوق‌العاده‌ای برای همکاری داشت»، بنابراین همه ما می‌توانیم حداقل یک نفس بکشیم. آه نسبی از آرامش برای سلامت روان او در طول مراحل نوشتن و ویرایش.منبع

اما خب، این تقریباً غیرممکن به نظر می‌رسد و ایده تلاش برای راضی کردن (یا حتی عمیقاً ناراحت نشدن) یک‌باره همه این گروه‌ها استرس‌زا است. علاوه بر شعبده بازی مردم پسندی که هری سعی در انجام این خاطرات دارد، منبع اشاره می کند که او همچنین با محتوای واقعی کتاب دست و پنجه نرم می کند که به برخی از آسیب زاترین لحظات زندگی او می پردازد. مرگ مادرش پرنسس دایانا.

اوه، این همه است؟ NBD. این به نظر می رسد سه چیز بسیار آسان برای دستیابی به طور همزمان. روشن شد).