شاهزاده هری از نحوه نمایش مستندهایش در نتفلیکس خوشش می آید

این منبع توضیح داد: «یکی از دلایل دیانا برای صحبت کردن این بود که به خانواده‌های سلطنتی کمک کند تا تأثیر آن بر دیگرانی که در شرکت گرفتار شده‌اند را درک کنند. او و هری هر دو آنقدر شجاع بودند که بجنگند.

این منبع همچنین تاکید می کند که هری همچنان به اصلاح “شکاف سلطنتی” بدنام خود با برخی از نزدیک ترین بستگانش خوش بین است.

این منبع گفت: “هری و مگان امیدوارند اعضای خانواده و درباریان نظرات آنها را تماشا کنند یا مهمتر از آن به آنها گوش دهند. اما آنها می دانند که چیزی که درباره آن صحبت می کنند در ملاء عام مطرح نخواهد شد.” آنها امیدوارند که این امر موجب درک بیشتر پادشاه و کمبریج ها از احساس هری و مگان در مورد تجربیات خود در انگلیس شود.

اکنون، منبعی که به عنوان “نزدیک به شاهزاده” توصیف شده است، درباره احساس او در مورد محصول نهایی (یا حداقل سه قسمت اول آن) ارزیابی کرده است و به نظر می رسد که او نسبت به آن احساس بسیار شگفت انگیزی دارد.

در حالی که گزارش ها حاکی از آن است که برخی از اعضای خانواده سلطنتی، از جمله شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون، نکته ای را مطرح می کنند که نباید تماشا کرد. هری و مگان اصلا، آینه منبع می گوید که این تقریباً برعکس آن چیزی است که سارابطه ها می خواهند.

“هری از روایت مستند و نحوه برخورد او و مگان خوشحال است.” آینه منبع گفت. “دلیل انجام این کار این بود که حقیقت خود را در مورد زندگی آنها به اشتراک بگذارند. او احساس می کند که این داستان داستانی است که او می خواست دنیا بشنوند و مطلقاً پشیمان نیست.”

این منبع که به عنوان “دوست نزدیک مادر فقیدش، پرنسس دایانا” نیز توصیف می شود، گفت که تصمیم هری برای ساخت این نمایش، روشی بود که او راه مادرش را دنبال کرد و حقیقت خود را بیان کرد، حتی اگر اعضای خانواده سلطنتی اغلب از انجام این کار دلسرد می شوند.

اگر کسی متعجب بود، شاهزاده هری «مطمئناً پشیمان نیست» از مستندهای خود و مگان مارکل در نتفلیکس، هری و مگان.

پاسخ منفی به سریال بسیار قابل پیش بینی بوده است. مفسران سلطنتی که فکر می‌کنند هری و مگان بدترین بدترین‌ها هستند زیرا پست‌های خود را به‌عنوان اعضای خانواده سلطنتی ترک کرده‌اند و سپس جسارت این را دارند که صادقانه درباره اینکه چرا این تصمیم را گرفته‌اند صحبت کنند، منزجر می‌شوند. منابع خانواده سلطنتی می گویند که آنها به شدت از این سریال *راضی نیستند* (اگرچه انتظار نمی رود که در مورد آن صحبت کنند).

نکته این است که هیچ یک از واکنش های منفی به هری و مگان اصلا تعجب آور است کمتر قابل پیش بینی بود که هری ممکن است چه احساسی نسبت به سریال داشته باشد، به خصوص با توجه به انبوهی از گزارش ها پس از مرگ ملکه در پاییز امسال که نشان می دهد او “ناامید” برای ایجاد تغییرات در سریال و خاطرات آینده اش است. یدکی.

این منبع افزود: “هری امید خود را برای آشتی حفظ می کند.” او پدر و برادرش را دوست دارد، مهم نیست مردم چه فکری می کنند.»منبع

این منبع گفت آینه که هری از اولین دسته “خوشحال” بود هری و مگان اپیزودها و اینکه او “مطمقاً از این پروژه پشیمان نیست”.