شاهزاده هری از سرمازدگی آلت تناسلی خود در عروسی سلطنتی یاد می کند

انور حسین//گتی ایماژ

هری به یاد می‌آورد: «در حالی که گوش‌ها و گونه‌ها از قبل بهبود می‌یابند، کودک نوپا بهبود نمی‌یابد. خوشبختانه، هری برای بررسی وضعیت بعد از عروسی به دکتر رفت و اکنون همه چیز خوب است.

صفحه ششم منتشر شده این گزیده خاص از یدکی، گزارش می دهد که هری گفته است که “نوجوان” او به دنبال سفری به قطب شمال یک ماه قبل از عروسی سلطنتی یخ زده است. با توجه به اینکه او وقت خود را صرف شنا در آب های یخ زده می کرد، منطقی است:

شاهزاده هری به اکسپدیشن مجروح می پیونددشاهزاده هری واقعاً از هیچ جزئیاتی دریغ نکرد یدکی (هه)، فاش کردن همه چیز از دعوایش با شاهزاده ویلیام، تنش عجیب بین مگان و کیت بر سر رژ لب، و از دست دادن باکرگی خود در یک میدان واقعی برای یک زن مسن‌تر که “دنده‌ام را زد و مرا به فیض فرستاد.” و به دلایلی که همچنان یک رمز و راز باقی مانده است، او همچنین احساس کرد که باید به همه درباره زمان سرمازدگی آلت تناسلی خود در عروسی شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون در آوریل 2011 بگوید.

استخر WPA//گتی ایماژ

این مثل همیشه سال 2023 بوده است.منبع

هری می نویسد که قبل از عروسی، “پا بسیار علاقه مند بود و نسبت به ناراحتی گوش ها و گونه های من که یخ زده بود، دلسوز بود.” با این حال، او نکرد به پدرش در مورد آلت تناسلی یخ زده اش بگوید (احتمالاً به این دلیل که او داستان را برای تمام جهان در کتابش ذخیره می کرد)، حتی اگر این موضوع در حال تبدیل شدن به یک مشکل بود.

به هر حال از این عکس هری در عروسی برادرش لذت ببرید! واقعاً انتظار نداشتم که در آن زمان با آگاهی از سرمازدگی آلت تناسلی او بنشینم، اما اینجا هستیم.