شاهزاده لوئیس را در اولین حضور کریسمس سلطنتی خود در ساندرینگام ببینید

این لباس دوست داشتنی از یک کت سرمه ای دو سینه با یقه جیر و جیب های همسان تشکیل شده بود که روی یک پلیور سرمه ای همسان، یک پیراهن طرح دار سفید و یک شورت مایل به قهوه ای قرار گرفته بود. یک جفت جوراب سرمه ای تا بالای زانو و کفش های کتانی مشکی کوچک این ظاهر را تکمیل کردند.

ساندرینگهام، نورفولک، 25 دسامبر، شاهزاده لوئیس ولز در مراسم روز کریسمس در کلیسای سنت مری مگدالن در 25 دسامبر 2022 در ساندرینگام شرکت می کند، پادشاه نورفولک، چارلز سوم، در 8 سپتامبر 2022 با تاجگذاری خود در تاریخ 2 مه 3، 6 به تاج و تخت نشست. عکس توسط Mark Cuthbertuk Press از طریق تصاویر گتی

در همین حال، شاهزاده جورج با یک کت و شلوار سرمه ای کلاسیک مشابه، با یک پیراهن سفید، کراوات آبی با خال خالی سفید و کفش های مشکی با پدرش هماهنگ شد. پرنسس شارلوت یک لباس کت دو سینه قهوه ای زیبا با جوراب شلواری مشکی مات و یک جفت مری جین مشکی پوشیده بود.

ساندرینگهام، نورفولک، 25 دسامبر، شاهزاده لوئیس و کاترین، شاهزاده خانم ولز در مراسم کریسمس در کلیسای ساندرینگام در 25 دسامبر 2022 در ساندرینگام شرکت کردند، نورفولک کینگ چارلز سوم در 8 سپتامبر 2022 با تاجگذاری خود به تخت نشست. , عکس 2023 از samir huseinwireimage

شاهزاده لوئیس برای اولین حضور کریسمس سلطنتی خود در ساندرینگهام به خواهر و برادرهای بزرگترش شاهزاده جورج و پرنسس شارلوت پیوست.

آنها در توضیح این پست نوشتند: “کریسمس مبارک! 🎨 توسط جورج”.منبع

دو بچه بزرگتر ولز (در آن زمان کمبریج) اولین حضور خود در کریسمس را در سال 2019 انجام دادند، که آخرین پیاده روی تعطیلات سلطنتی از زمان لغو این بیماری همه گیر در دو سال گذشته بود. این دختر نه ساله و هفت ساله همچنین والدین خود را در دومین کنسرت سالانه کریسمس کیت در ابی وستمینستر در اوایل این ماه همراهی کردند.

هر سه فرزند شاهزاده و پرنسس ولز هنگامی که برای اولین بار از سال 2019 به جمع عمومی کریسمس خود بازگشتند به خانواده سلطنتی ملحق شدند. این کودک چهار ساله برای اولین مراسم تعطیلات خود در کلیسای سنت مریم مجدلیه مطابقت داشت. طرح رنگ خانواده هنگام راه رفتن دست در دست مادرش پرنسس کیت.

استخر مطبوعات انگلستان//گتی ایماژ

سمیر حسین//گتی ایماژ

شاهزاده ویلیام و پرنسس کیت قبل از ظهور خود در ساندرینگام، پیام تبریک کریسمس را به اشتراک گذاشتند که یکی از استعدادهای مخفی شاهزاده جورج را آشکار کرد. پست آنها در رسانه های اجتماعی تعطیلات شامل یک نقاشی آبرنگ از جوان سلطنتی بود که گوزن شمالی را در برف با پرندگانی که بر روی شاخ و پشتش نشسته اند به تصویر می کشد.

مارک کاتبرت//گتی ایماژ