شاهزاده لوئیس برای اولین کریسمس سلطنتی خود با پرنسس شارلوت دوقلوی کرد – به عکس ها مراجعه کنید

میم‌پذیرترین خانواده سلطنتی به تازگی اولین حضور خود در کریسمس را انجام داد – و او نشانه‌های سبک خود را از خواهر بزرگ‌ترش گرفت.

شاهزاده لوئیس ولز در مراسم روز کریسمس در کلیسای سنت مریم مجدلیه در 25 دسامبر 2022 در ساندرینگهام، نورفولک شرکت می کند.

مارک کاتبرت/گتی ایماژمنبع

پرنسس شارلوت همان کت دو سینه شرابی را در دومین ویژه سالانه کریسمس مادرش پوشید. با هم در کریسمس. او کت را با جوراب شلواری مشکی و ماری جین تخت ست کرد و موهایش را نیمه به سمت بالا و نیمه به سمت پایین کشیده بود. لویی هم به نوبه خود همان کت سرمه ای را پوشیده بود که جزئیات مخملی یقه، جیب ها و دکمه ها را نشان می داد.

مبادا فکر کنید که این جفت به سادگی با کت‌ها همخوانی دارد، عکس دیگری نشان می‌دهد که شاهزاده لوئیس یک جفت شورت مارونی مخملی زیر کت خود پوشیده است. ظاهر او با جوراب های سرمه ای و کفش های کتانی مشکی تمام شده بود. مطابق هارپرز بازار، این سنت برای اشراف بریتانیایی و خانواده سلطنتی است که حتی در زمستان به پسران جوان شلوارک بپوشند. ویلیام هانسون، کارشناس آداب معاشرت، در سال 2018 به این نشریه گفت: «رسم معمول این است که یک پسر حدوداً هشت ساله از شلوار فارغ‌التحصیل می‌شود.

برای اولین بار، شاهزاده لوئیس پس از مراسم صبحگاهی برای پیاده روی سالانه کریسمس در ساندرینگهام، نورفولک، به والدینش، شاهزاده و پرنسس ولز، و بقیه خانواده سلطنتی پیوست. در حالی که شاهزاده جورج 9 ساله با کت و شلوار سرمه ای و کراوات آبی با پدرش ست می کرد و کیت میدلتون کت نظامی سبز الکساندر مک کوئین خود را با کلاه لبه پهن، چکمه های جیر قهوه ای و دستکش دوباره پوشید، شاهزاده لوئیس با هفت تن خود هماهنگ کرد. خواهر – پرنسس شارلوت.

کریسمس خانوادگی ولزی.

استخر مطبوعات بریتانیا/گتی ایماژ