شاهزاده شارلوت در مراسم تاجگذاری شبیه پرنسس دایانا بود

در سراسر توییتر، طرفداران سلطنتی و علاقه مندان به سرعت به شباهت شارلوت (و به ویژه انرژی روز تاجگذاری او) و دایانا (و در برخی موارد، ملکه الیزابت دوم) اشاره کردند.

برخی از طرفداران نیز این مقایسه را به سطح دیگری بردند و شارلوت روز تاجگذاری را در کنار عکس‌های دایانا در زمانی که دختر جوانی بود نشان دادند (شباهت عجیبی باقی می‌ماند):

خانواده سلطنتی شاهانه ترین ظاهر خود را برای تاجگذاری پادشاه چارلز در روز شنبه به نمایش گذاشتند، از جمله پرنسس شارلوت، که با لباس سفید و شنل همسان همراه با یک تاج گل نقره ای واقعاً دیدنی و جذاب که با لباس پوشیده شده تا حد ممکن کامل به نظر می رسید. توسط مادرش کیت میدلتون

جیمز گفت: «شارلوت که وقتی کوچک بود شبیه ملکه بود، ویژگی‌های زبان بدن را نشان داد که بیشتر شبیه مادربزرگ دیانا بود. دیلی اکسپرس. او نیز مانند دایانا، احساس اولیه خجالتی بودن را ایجاد می‌کند، اما به نظر می‌رسد شخصیتی جذاب و سرگرم‌کننده است.

مثل مادربزرگ، مثل نوه، واضح است.

هد شات کیلی رابرتز

گتی ایماژ

سمیر حسین//گتی ایماژ

با این حال، کیت تنها شاهزاده خانمی نبود که شارلوت در مراسم تاج گذاری شبیه به آن بود. علاوه بر این که به معنای واقعی کلمه با مادرش دوقلوی می کند و به نظر می‌رسید که او می‌توانست مستقیماً از یک فیلم شاهزاده خانم دیزنی خارج شود، بسیاری از طرفداران سلطنتی متوجه شدند که تمام حال و هوای روز تاج‌گذاری شارلوت، شاهزاده خانم بسیار خاص و مشهور دیگری را به نمایش می‌گذارد: مادربزرگ مرحومش، پرنسس دایانا. به طور جدی، فقط به چهره اصلی دایانا نگاه کنید که شارلوت به دوربین ها می دهد:

شاهزاده خانم شارلوت تاج گذاری شاهزاده خانم دایانا

Kayleigh Roberts سردبیر آخر هفته Cosmo است که بر اخبار افراد مشهور و خانواده سلطنتی تمرکز دارد. او یک ریونکلاو است که کارهای بزرگی در اسلیترین انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد او، «لزلی نوپ در حال خوردن سالاد GIF» را در گوگل جستجو کنید.

منبع

این اولین باری نیست که شارلوت را با مادربزرگش مقایسه می کنند. در بهار 2022، متخصص زبان بدن جودی جیمز زمانی که خانواده سلطنتی جوان برای مراسم یادبود شاهزاده فیلیپ در کلیسای وست مینستر رفتند، مقایسه هایی را بین شارلوت و دایانا (و همچنین ملکه الیزابت) به اشتراک گذاشت.