شاهزاده خانم ولز کت مورد علاقه خود را برای تهیه پنکیک در بازدید از خانه سالمندان پوشید

حساب رسمی پرنس و پرنسس ولز در اینستاگرام این بازدید را با یک نمایش اسلاید لمسی و زیرنویسی در مورد جشن این موسسه مشخص کرد. در آن نوشته شده بود: «اینجا در خانه آکسفورد، یک خانه سالمندان برنده جوایز خانوادگی در اسلاف، ساکنانی مانند نورا در چنین محیطی خانگی و راحت با فناوری نوآورانه که به غنی‌تر کردن زندگی روزمره آنها کمک می‌کند، مراقبت می‌شوند. از اینکه ما را دارید متشکریم و ما نمی‌توانیم این فرصت را برای جشن #سه‌شنبه‌ای از دست بدهیم؟

شاهزاده خانم ولز – که قبلاً با نام کیت میدلتون شناخته می شد – ثابت کرد که رنگ سرمه ای همیشه یک انتخاب رنگ کلاسیک است زیرا او در بازدید از خانه سالمندان در روز سه شنبه، ۲۱ فوریه، پنکیک ها را برگرداند. که همگی به زیبایی با کت شتری مورد علاقه مکس اند کو جایگزین شده بودند، کیت با ملاقات با کارکنان و ساکنان خانه سالمندان خانه آکسفورد در بهترین حالت خود بود.

شاهزاده خانم ولز روز سه شنبه یک هیکل شیک را برش زد.

سمیر حسین/WireImageمنبع کیت که همیشه مایل بود خود را به نامزدی سلطنتی بیاندازد، مهارت های خود را در تهیه پنکیک نشان داد. همچنین برخی از روش‌های پیشرفته خانه سالمندان، از جمله میز حسی، به خانواده سلطنتی نشان داده شد و با گرفتن عکسی در بیرون از باغ برنده جایزه، کارکنان را خوشحال کرد.

شاهزاده خانم ولز مهارت های خود در تهیه پنکیک را به نمایش گذاشت.

هانا مک کی / گتی ایماژ

در طول این بازدید، شاهزاده خانم که ماسک صورت داشت، با نورا 109 ساله ساکن وقت گذراند و در مورد تولد و غذاهای مورد علاقه آنها صحبت کرد. کیت که به تازگی 41 ساله شده بود، وقتی به نورا گفتند که تولدش را در 7 ژانویه جشن گرفته است، فریاد زد: «این دو روز قبل از تولد من است! همنوع برج جدی!»، با اشاره به علامت ستاره مشترکشان. شباهت دیگری هم وجود داشت: عشق آنها به کلیه ها. نورا فاش کرد که غذای مورد علاقه اش، غذایی است که با کلم بروکسل سرو می شود. سلطنتی پاسخ داد: “اوه کلیه ها.” من هم کلیه ها را دوست دارم.