شاهزاده جورج و پرنسس شارلوت شاه چارلز را در آغوش گرفتند

در میان بسیاری از لحظات سرفصل و افشاگری از سریال های مستند شاهزاده هری و مگان مارکل در نتفلیکس، هری و مگان، لحظه ای بود که مگان از اولین ملاقات نه چندان راحت خود با خواهر شوهرش کیت میدلتون گفت.

به گفته مگان، به نظر می رسید که منبع عجیب و غریب وضعیت مگان به عنوان “آغوشگر” و موقعیت کیت به عنوان یک بریتانیایی است که به چنین چیزهایی عادت ندارد/یک خانواده سلطنتی که بر اساس آن برخورد به نظر می رسید دقیقاً مانند رسمی در خصوصی همانطور که او در عمومی است.

روز پنجشنبه، شاهزاده جورج و پرنسس شارلوت به والدین خود، شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون، در مراسم کارول “با هم در کریسمس” در کلیسای وست مینستر پیوستند. همچنین در این مراسم: شاه چارلز، یا همانطور که جورج و شارلوت او را می شناسند، پدربزرگ.

اما، JSYK، حداقل برخی از ناظران/کارشناسان سلطنتی اینجا هستند تا اعلام کنند که اشتباه مگان در مورد بریتانیایی‌ها/خانواده‌های سلطنتی و در آغوش گرفتن به طور رسمی ثابت شده است، زیرا در اوایل این هفته، برخی از خانواده‌های سلطنتی بریتانیا مشاهده شدند که آشکارا یکدیگر را در ملاء عام در آغوش می‌گیرند.

ظاهراً، برخی از مردم این را به‌عنوان دلیلی می‌دانند که مگان، اگر در مورد احساس خانواده سلطنتی/بریتانیایی به طور کلی در مورد بغل کردن دروغ نمی‌گوید، حداقل اشتباه می‌کند. صحبت کردن با خورشید در مورد این رویداد و لحظه بابابزرگ/بچه های شیرینی که شامل آن می شود، کریس شیپ، سردبیر ITV سلطنتی گفت: “خانواده سلطنتی ارشد امشب را برای نمایش وحدت و حتی برخی از نمایش عمومی محبت بین پدر/پسر و پدربزرگ/نوه انتخاب کردند. بریتانیایی‌ها آن‌قدر «ناراحت‌کننده» هستند؟) من مطمئن هستم که همه اینها تصادفی است.”

مطمئن نیستم که شیپ به این نکته اشاره می کند که چارلز نوه هایش را در ملاء عام در آغوش گرفته است تا ثابت کند مگان در مورد آغوش های سلطنتی اشتباه می کند، اما در هر صورت، *به نظر می رسد* این امکان وجود دارد که بریتانیایی ها/بسیاری از اعضای خانواده سلطنتی این موضوع را “ناراحت کننده” بدانند. “در آغوش گرفتن توسط کسی که به معنای واقعی کلمه آنها را به معنای واقعی کلمه ملاقات کرده اند *و همچنین* در آغوش گرفتن یکی از بستگان نزدیک خود در مراسم تعطیلات کاملاً راحت باشند. مثل، شاید، درست است؟منبع

ICYMI/می خواهم درباره آنچه که مگان در مورد این پاتوق بی دست و پا می گفت، تجدید نظر کنم. خورشید):

“حتی وقتی ویل و کیت آمدند و من برای اولین بار او را ملاقات کردم، آنها برای شام آمدند. یادم می آید که من با شلوار جین پاره بودم و پابرهنه بودم. نمی‌دانم که این می‌تواند برای بسیاری از بریتانیایی‌ها آزاردهنده باشد. حدس می‌زنم خیلی سریع شروع کردم به درک این موضوع که تشریفات بیرونی، در داخل انجام می‌شود. اینکه یک راه رو به جلو برای بودن وجود دارد، سپس در را ببندی و تو برو فو، خوب ما الان می توانیم آرامش داشته باشیم. اما این رسمیت از هر دو طرف ادامه دارد و این برای من تعجب آور بود.”

وقتی چارلز جورج و شارلوت را دید، با آنها استقبال کرد، زیرا، خوب، این همان کاری است که اکثر پدربزرگ ها و مادربزرگ ها هنگام سلام کردن به نوه های شایان ستایش خود انجام می دهند، صرف نظر از اینکه چند غریبه در اطراف هستند تا شاهد آغوش این آغوش باشند. در آغوش گرفتن واقعاً اتفاق افتاد (رسیدهای زیر):