شاهزاده جورج لباس آبی پولک دار کریگ دیوید را در جشن پلاتینیوم دوست داشت

WPA Pool/Getty Images

این خانواده ای است که در پایان روز مرتباً خود را در ارسی ها و جواهرات کمیاب و ژاکت های طلایی می پوشانند. بنابراین، من می‌خواهم شاهزاده جورج را در تعدادی پولک‌های دانگ ببینم.
منبع

بر نمایش جاناتان راسدیوید گفت که شاهزاده ویلیام در مراسم بعد از مهمانی کاخ باکینگهام به او نزدیک شد، جایی که شاهزاده به او از قدردانی جورج برای این نگاه اطلاع داد. دیوید توضیح داد: «پرنس ویلیام می‌رود، می‌آید و می‌گوید: «پسرم جورج داشت دیوانه می‌شد برای لباس پولک آبی که تو پوشیده بودی.» مردم. “مامان من آنجا بود، من گفتم، “از آشنایی با شما خوشحالم، دوست دارم جورج این لباس را دوست داشت.”

ظاهراً بخش مورد علاقه شاهزاده جورج نه ساله در جشن پلاتینیوم مادربزرگش، لباس پر زرق و برق آبی روشنی بود که کریگ دیوید برای اجرای خود پوشیده بود. و این اولین باری است که احساس می کنم می توانم با این بچه ارتباط برقرار کنم زیرا من همچنین عاشق یک ژاکت درخشان

شاهزاده جورج بالاخره مجاز به پوشیدن شلوار بلند شد (طبق گفته پسران سلطنتی به دلایلی فقط تا هشت سالگی شلوارک می پوشند. هارپرز بازار)، اما او هنوز کاملاً آزاد نیست که خودش را از طریق مد بیان کند. امیدوارم او یک کمد لباس غول‌پیکر در خانه داشته باشد که پر از تمام لباس‌های پولک‌زی شده‌ای باشد که می‌تواند آرزو کند، زیرا در مکان‌های عمومی، آقای سوم کوچولو در صف تخت تاج و تخت بیشتر لباس‌های پولو آبی و پیراهن کش بافی کابلی می‌پوشد. حتی خواهرش، پرنسس شارلوت، که کمد لباس من را دارد باغ مخفی رویاهای دوست داشتنی دوران کودکی – به نظر می رسد کمی تنوع بیشتری در کمد لباس او دارد، از جمله یک لباس پولکی و توری قرمز روشن.