شانیا تواین در 57 سالگی احساس راحتی بیشتری نسبت به همیشه می کند

شانیا تواین، اسطوره کانتری پاپ کانادایی، هنوز (مرد!) احساس یک زن دارد! این برنده پنج جایزه گرمی در هنر آهنگ آینده‌اش «Waking Up Dreaming» تصمیم گرفت برهنه ژست بگیرد و می‌گوید که هرگز در پوست خود احساس راحتی نکرده است.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

بعد دوباره…شاید نه. تواین با استقبال از سن، تصمیم گرفت: «من به این دیوار برخورد کردم و گفتم: «اوه، اعتماد به نفس من در حال پسرفت است. جسارت من کسل کننده است چرا من این اجازه را می دهم؟ فریگ که. من عقب نشینی نمی کنم. من بدنم را همانطور که تغییر می‌کند، همانطور که باید از کودکی تا نوجوانی می‌پذیرم، از بدن 20 ساله و 30 ساله‌ام گرفته تا بدن یائسه‌ام، در آغوش می‌گیرم. من قرار نیست در مورد آن خجالتی باشم. من می‌خواهم در این مورد شجاع باشم و می‌خواهم این شجاعت را در اثر هنری که کارگردانی می‌کنم به اشتراک بگذارم.»

منبع

او در همان مصاحبه منعکس کرد: “از همان ابتدا – همان اولین ویدئو – من سوتین را کنار می گذاشتم.” اما، من در آن زمان خیلی سفت تر بودم، بنابراین با بزرگتر شدن، فشار متفاوتی را احساس کردم، “خب، سینه های شما به اندازه گذشته چاق نیست.” پوست شما مثل گذشته سفت نیست. شاید بهتر باشد کمی بیشتر آن را بپوشانید.»

تواین که آلبوم بعدی اوست، می‌گوید: “این من هستم که حقیقت خود را بیان می‌کنم. من در پوست خودم راحت هستم، و این راهی است که من این اعتماد را به اشتراک می‌گذارم.” ملکه من، در ماه فوریه است. ستاره بزرگ گفت مردم“من فکر می کنم بهترین مد اعتماد به نفس است، و هر چیزی که بپوشید – اگر آن را با آن بپوشید، مد است. من یک زن در اواخر دهه 50 هستم و نیازی به پنهان شدن پشت لباس ندارم. من حتی نمی توانم به شما بگویم که چه حس خوبی برای عکاسی برهنه بود. من از بدن جدیدم خجالت نمی کشیدم، می دانید، به عنوان زنی که به خوبی در دوران یائسگی من است. من حتی در مورد آن احساساتی نیستم. من فقط در مورد آن احساس خوبی دارم. این واقعاً رهایی بخش است.»