سیمونا تاباسکو از فصل دوم “نیلوفر سفید” درباره لوسیا می ریزد

من صحنه های زیادی با زنان بازیگر نداشتم، اما همه آنها شگفت انگیز هستند و خاطرات فراموش نشدنی را برایم رقم زدند. به یاد دارم که جنیفر کولیج در روز تولدم یک ارکیده بنفش بزرگ به من هدیه داد که آن را در اتاق من گذاشت. او برای من کارتی نوشت که برای همیشه به یاد خواهم داشت. برای پاسخ دادن به ژست شیرین او، یک شمع برای او از تائورمینا خریدم تا همیشه بوی سیسیل را با خود داشته باشد.

تیاو نیلوفر سفید برای فصل دوم برگشته است! و جدای از جنیفر کولیج، برنده جایزه امی، گروه جدیدی از شخصیت‌ها در این اقامتگاه لوکس مشهور (هر چند خیالی)، این بار در سیسیل حضور دارند. یکی از آن ستاره ها سابق است Cosmo ستاره پوشش اوبری پلازا. دیگری تئو جیمز است. و در حالی که توییتر ممکن است در یک پروتز خاص که او پوشیده بود پر شود-برای گرفتن صفحه نمایش NSFW اینجا را کلیک کنید-دزد واقعی صحنه نمایش، بازیگر ایتالیایی سیمونا تاباسکو، استعداد نیرومندی است که در پشت کارمند جنسی بزرگتر لوسیا قرار دارد.

بله، برای یک سواری وحشی آماده شوید.

منبع

فابیو لوینو/HBO

آیا کار کردن هر روز در بهشت ​​واقعی خسته کننده می شد؟ یا به همان اندازه جادویی بود که به نظر می رسید؟

سیمونا 1

با حسن نیت از HBO

شخصیت شما تعریف یک روح آزاد است. نقش مورد علاقه شما در مورد بازی لوسیا چه بود؟

عشق. همانطور که همه ما هستیم. اینجاست که انسانیت لوسیا نهفته است. این چیزی است که به من اعتماد به نفس داد تا او را تجسم کنم. دوستش دارم!!! عشق من و کمک یک هماهنگ کننده صمیمیت فیلمبرداری از صحنه های آشکارتر را آسان تر کرد.

با توجه به حرفه شخصیت شما، بیشتر صحنه های شما یا با بئاتریس یا بازیگران مرد نمایش است. آیا در صحنه فیلمبرداری فرصتی برای ارتباط با زنان دیگر داشتید؟

منم میخوام دوست لوسیا باشم!! او چنین سلیقه ای دارد طراح صحنه و لباس ما، الکس بووارد، بسیار روشن فکر بود و از افکار ما در مورد شخصیت هایمان استقبال کرد. این یک روند خاص بود، زیرا به من اجازه می داد تا به عنوان لوسیا حالات مختلفی را در نظر بگیرم. اجازه دادن به من برای همکاری در زمینه رنگ و سیلوئت واقعاً بر روشی که من توانستم نقش را تجربه کنم تأثیر گذاشت.

این نمایش در ابهام زدایی از یک حرفه تابو بسیار عالی عمل می کند. و عملکرد شما بسیار متفکرانه است. آیا نگرانی ای در مورد ایفای نقش یک کارگر جنسی داشتید؟ چگونه برای این نقش آماده شدید؟

راه خاصی برای تفسیر یک کارگر جنسی وجود ندارد. من از مایک وایت پیروی کردم، که قرار بود با این ایده اجرا شود که لوسیا برای اینکه یک کارگر جنسی باشد به دلیلی نیاز ندارد. همانطور که اشاره کردید، او یک روح آزاد است. کار جنسی برای او توانمند است. اگر بخواهم دلیلی را نام ببرم که او وارد این کار شده است، می گویم پول. او عاشق پول است. این به جاه طلبی های او دامن می زند. با این حال، فکر نمی‌کنم لوسیا پیش‌بینی می‌کرد که کار جنسی منجر به خودشناسی و رشد شخصی شود. او به دنبال چیزی بیشتر است.

به نظر شما او به دنبال چه چیزی است؟

آره. می‌دانستم که مایک وایت، سازنده، بازیگران زن ایتالیایی زیادی دارد که برای نقش لوسیا تست می‌دادند. بنابراین، وقتی برای یک نوار زنده با من تماس گرفت، مجبور شدم به خودم فشار بیاورم. من بلافاصله با سر شروع به مطالعه و حفظ پهلوهایم کردم، اما روز بعد از شروع این کار، مبتلا به کووید شدم. احساس می کردم خوابم از زیر سرم کنده می شود، اما خوشبختانه اینطور نشد! این داستان پایان خوشی دارد. من این نقش را دریافت کردم و یک ماه بعد در سیسیل، جایی که فیلمبرداری فصل 2 را شروع کردیم، مایک را ملاقات کردم.

قدم گذاشتن در چنین فرنچایز موفق هالیوود با نام های بزرگی مانند جنیفر کولیج، اوبری پلازا و مایکل ایمپریولی چه حسی داشت؟

آه، این شکنجه مطلق بود که هر روز در محاصره چنین افراد شگفت انگیز و انرژی بود. 😉

من می دانم که شما نمی توانید چیزی را خراب کنید. اما آیا در انتظار یک پایان تکان دهنده هستیم؟

لوسیا تعطیلات خود را با تمایل به تسلط بر مردان آغاز می کند. او می خواهد با استثمار مردان بر وضعیت فعلی خود کنترل داشته باشد. اما با پیشرفت سریال، او خود را کاملاً درگیر درام روزمره در نیلوفر سفید می‌یابد. او جنبه ساده لوحی دارد و با دردسر می رقصد، اما هرگز اجازه نمی دهد بهترین کار را از او بگیرد. او فضایی اسرارآمیز را حفظ می کند و همیشه به عنوان فردی سخت می ماند.

لوسیا و دوست/همکارش میا (با بازی بئاتریس گرانو) لحظات بسیار خوبی از مد دارند. آیا در لباس ها نظری داشتید؟ همه چیز به شما خیلی خوب بود! من می خواهم دوست لوسیا باشم.

سیمونا 3

من فصل 1 را تا پس از اولین تست بازیگری‌ام تماشا نکردم و به یاد می‌آورم که بلافاصله به این فکر می‌کنم: «باید بخشی از این نمایش خیلی بد باشم.» نیلوفر سفید کیهان خیلی عالیه در این استراحتگاه شگفت انگیز اتفاق می افتد و این افراد ثروتمند را دنبال می کند که گفتگوهای عمیقی دارند. من به دلایل زیادی با مواد ارتباط برقرار کردم، یکی از آنها صداقت و پیچیدگی فیلمنامه بود. بازی در نقش شخصیتی مثل لوسیا بسیار لذت بخش است.

عاشق شدن به نمایش بعد از تست بازیگری باید طاقت فرسا بوده باشد. آیا حفظ خونسردی خود در حالی که منتظر شنیدن پاسخ بودید سخت بود؟

غیر واقعی. من از تمام بازیگران بی نهایت سپاسگزارم. همه آن‌ها هنرمندان سخاوتمندی هستند که به من احساس مشارکت دادند. وقتی فهمیدم که مایکل ایمپریولی قرار است نقش دومینیک را بازی کند و متوجه شدم که شخصیت او و لوسیا این داستان شدید را توسعه خواهند داد، به توانایی هایم شک کردم. اما مایکل یک فرد خاص و یک حرفه ای بزرگ است. خرابکار درونی من پس از ملاقات با او ناپدید شد.

فابیو لوینو/HBO

شما در ایتالیا بازیگری بسیار موفقی دارید، اما این اولین کار آمریکایی شماست! تبریک میگم طرفدار بودی نیلوفر سفید قبل از تست بازیگری برای نقش لوسیا؟

سیمونا 2

سیمونا با بازی در بسیاری از سریال های تلویزیونی ایتالیایی، رزومه ای چشمگیر دارد. اما این اولین پروژه بزرگ هالیوودی او بود – CASUAL – و ما اطلاعاتی در مورد تجربه تغییر زندگی برای او دریافت کردیم.