سیدنی سوینی غیرمنتظره ترین کفش مهمانی تابستان را برای سفر به حومه شهر بسته بندی کرد

دیوید ام. بنت / گتی ایماژ

بریتانیایی می گوید: «این روزها بسیاری از کفش های شب روی صورت شما پوشیده شده اند و با کریستال ها و پرها و بند ها پوشیده شده اند. ووگ الی پیترز، سردبیر پیشتر در مورد این ظاهر گفته بود. البته پوشیدن آن ها سرگرم کننده است. اما آنها همچنین می توانند باعث شوند که شما کمی شبیه یک دلقک باشید اگر روحیه ندارید. در زمین‌ها چیزی ظریف در مورد یک سیلوئت تمیز و ساده وجود دارد.»

این مقاله برای اولین بار در ووگ بریتانیا.
منبع

در این رویداد، رضایت این بازیگر یک تاپ آستین گشاد و دامن کوتاه از طراح لندنی ننسی دوجاکا، با جوراب شلواری مشکی شفاف و پاشنه‌های ساده مشکی پوشیده بود. لباس او همچنین با روند دهه 80 مطابقت داشت، همانطور که قبلاً در همه از کیتی هلمز گرفته تا هایلی بیبر دیده شده بود.

کفش‌های مجلسی مشکی یک ستاره شگفت‌انگیز در باندهای پاییز/زمستان 2023 بودند که در پرادا، کریستوفر کین و توری برچ (فقط سه مورد) دیده شد. سلبریتی‌های بی‌شماری در ماه‌های پس از آن این روند را خریده‌اند و صندل‌های تزئین‌شده و سکوهای دیسکوی خود را برای جایگزینی کاملاً ساده‌تر کنار گذاشته‌اند. اخیراً سیدنی سوینی است که در افتتاحیه RH England، The Gallery در آکسفوردشایر در آخر هفته، پمپ های ساده ای به تن کرد.

در حالی که کفش های مجلسی برای مدت طولانی با کمد لباس اداری (و شاهزاده خانم ولز) همراه بوده است، مجموعه های فصل گذشته راه های جدیدی برای استایل دادن به آن ها ارائه کردند. از جفت‌های مینیمالیستی (à la Sydney Sweeney) گرفته تا لباس‌های پیراهنی با پاشنه‌های مشکی در پرادا، این کفش مجلسی ساده در سال 2023 دوباره جذاب است.