سپتامبر 2022 قهقرای سیاره ای: معنی، تأثیرات طالع بینی

باشد که عطارد شما فردی بیشتر و لیوان قهقرایی کمتر باشد

MysticMerchCo
etsy.com

شمع خنثی کننده رتروگراد جیوه

AstroMagic
etsy.com

20.00 دلار

جوراب رتروگراد جیوه

15.95 دلار

امضاء کردن: دلو

تاریخ: 29 آوریل – 8 اکتبر 2022

نشانه ها: میزان (9 – 23 سپتامبر 2022) و باکره (23 سپتامبر – 2 اکتبر 2022)

جوراب رتروگراد جیوه

جوراب آن را به من
amazon.com

تاریخ: 4 ژوئن – 23 اکتبر 2022

این عطارد رتروگراد شما را به چالش می کشد تا تشخیص دهید چگونه به لطف تعصب و باورهای ساختگی به نتایج نامناسبی رسیده اید. عطارد رتروگراد برای مرور گذشته است تا بفهمید تفکر فعلی شما چگونه انتخاب های آینده شما را تعیین می کند. در نظر گرفتن اینکه چگونه درک خود را از آنچه منصفانه، درست و عادلانه است توسعه داده اید، اولین قدم عالی برای کشف تفاوت منطق شما با افراد اطرافتان است. گشودن به ایده‌ها و دیدگاه‌های جدید دقیقاً نحوه تکامل تفکر شماست!

مشتری رتروگراد

امضاء کردن: ثور

18.50 دلار

نپتون سیاره توهمات و الهامات است، بنابراین قهقرایی آن زمان خوبی است تا به این فکر کنید که چگونه به الهام می رسید یا بی انگیزه می شوید. این امکان وجود دارد که انگیزه شما تحت تأثیر میزان اطلاعات شما در مورد کسی یا چیزی باشد. مطمئن باشید که کوچک فکر نمی‌کنید یا روی رویاهایتان سرپوشی نمی‌گذارید – به احتمال زیاد بتوانید خیلی بیشتر از آنچه فکر می‌کنید به دست آورید. به خودتان اجازه دهید دنیایی را که می خواهید در آن زندگی کنید تصور کنید و سپس برعکس کار کنید.

پلوتون رتروگراد

تاریخ: 28 ژوئیه – 23 نوامبر 2022

26.00 دلار

“متاسفم که نمی توانم. عطارد رتروگراد است” سویشرت قرمز

جهان شهری
cosmopolitan.com

گاهی اوقات احساس می‌کنیم که باید دائماً در حال حرکت، بهبود و ایجاد چیزهایی باشیم. Mars Retrograde زمانی است که در مورد دستاوردهای گذشته خود فکر کنید و یادآوری های کوچکی را ارسال کنید تا مردم بدانند چه کرده اید! ایجاد شبکه شما از لحظه ای که با شخص جدیدی صحبت می کنید شروع نمی شود. با تجربیاتی که انباشته کرده اید شروع می شود. نحوه استفاده از این تجربیات در هنگام برقراری ارتباط با دیگران، مکالمات جالب تری را ایجاد می کند.منبع

BTW، خورشید و ماه هرگز طوری به نظر نمی رسند که انگار به عقب حرکت می کنند، زیرا آنها نورانی هستند و نه سیاره ها. که برای ما بسیار خوش شانس است! از نظر طالع بینی، این به عنوان یادآوری ترجمه می شود که ما همیشه با هدف و احساسات خود به جلو حرکت می کنیم. خورشید نمایانگر مرکز ما، نفس ماست و ماه نماد احساسات ماست.

17.00 دلار

بنابراین، در مورد آن واپسگراها! در حال حاضر شش سیاره واپس‌گرا وجود دارد: عطارد، مشتری، زحل، اورانوس، نپتون و پلوتون. سیارات به جای اینکه به‌عنوان دستگاه‌های کانونی برای یادآوری عملکردهای مرکزی نفس و احساسات ما مانند خورشید و ماه عمل کنند، ابزارهایی هستند که به مطالعه ما در مورد نحوه عملکرد روح ما کمک می‌کنند. عطارد نشان دهنده نحوه تفکر ما است، مشتری نحوه دستیابی به دانش و زحل نحوه کار ما است. این سیارات سیارات درونی در نظر گرفته می شوند زیرا به خورشید نزدیک تر هستند و بخش هایی از شخصیت ما را نشان می دهند. سیارات بیرونی اورانوس، نپتون و پلوتون نمایانگر گروه های نسلی هستند که ما در آنها متولد شده ایم. به عقب‌نشینی‌های آن‌ها به‌عنوان فراخوانی برای اقدام برای بررسی جوامع خود و ارزیابی مجدد نحوه حضورتان در جمع عمومی (معروف به افرادی که در حلقه درونی شما قرار نمی‌گیرند) فکر کنید.

تاریخ: 9 سپتامبر – 2 اکتبر 2022

در آنجا بمانید، عزیزم – من می دانم که زندگی در حال حاضر پر از هیجان است، اما برای همیشه ادامه نخواهد داشت! همه اینها به این دلیل است که یک، یک دو وجود ندارد، اما شش رو به عقب در حال وقوع است

امضاء کردن: جوزا

تاریخ: 28 ژوئن – 3 دسامبر 2022

کمترین زمان مورد علاقه هر مشتاق طالع بینی زمانی است که افراد واپسگرا مانند یک لوله پرینگل شروع به انباشتن می کنند. یک رتروگراد منفرد چندان بد نیست و در واقع یک رتروگراد حتی می تواند جذاب باشد. همه ما باید زمان کمی را اختصاص دهیم تا به آرامی آنچه را که در جهان اتفاق می‌افتد نسبت به جایی که ایستاده‌ایم بررسی کنیم. رتروگراد زمانی در طالع بینی است که به نظر می رسد سیارات در مدار خود از POV ما در اینجا روی زمین به عقب حرکت می کنند – یک توهم نوری. در طالع بینی من، رتروگرادها برای ارزیابی مجدد، بازنگری، تأمل و تازه کردن مضامین سیاره واپسگرا هستند. (بله، هر سیاره موضوع متفاوتی دارد!)

غلتک روغن ضروری مرکوری رتروگراد

کتاب رتروگراد عطارد

سیارات بیرونی نمایانگر آنچه در خارج، در جمع، در حال وقوع است. اورانوس، سیاره سردرگمی و شورش، در برج ثور وارونه است، که ممکن است زمینه کمی برای شروع رویدادهای غیرقابل تصور فراهم کند. بین بحران‌های بشردوستانه مانند شکست تاکستان مارتا، افزایش افراط‌گرایی و رکود اقتصادی معلق، ملاحظات عمیقی در مورد مسائل مربوط به امور مالی، زمین و سایر اشیاء با ارزش طبیعی وجود دارد. با خود و اطرافیانتان چک کنید. حتی اگر شما سکوت رادیویی را دریافت کنید، گاهی اوقات تنها چیزی که مردم نیاز دارند این است که بدانند کسی به او اهمیت می دهد.

نپتون رتروگراد

امضاء کردن: برج جدی

کتاب رتروگراد عطارد
دیوار آویزان

نشانه ها: برج حمل (28 ژوئیه – 28 اکتبر 2022) و ماهی ها (28 اکتبر – 23 نوامبر 2022)

زحل وارونه نشان دهنده نیاز به ارزیابی نحوه کار، میزان خوب کار کردن و آنچه می توانید برای بهبود کار خود انجام دهید، است. کارمندان بی عیب و نقص نیازی به نگرانی در مورد این قهقرایی ندارند، LOL! دانستن خودت سبک کار اولین گام برای اعتماد به نفس در آنچه که روی میز می آورید است. تعیین اینکه چگونه شخصیت و مهارت های شما بر دیدگاه و روش کار شما تأثیر می گذارد، می تواند به شما در درک بهترین کاربرد استعدادهایتان کمک کند.

اورانوس رتروگراد

امضاء کردن: ماهی ها

در اینجا یک تفکیک سریع در مورد اینکه چگونه می توانید از این فصل رتروگراد بهترین استفاده را ببرید، آورده شده است. اوه، و Mars Retrograde دقیقاً در گوشه و کنار است، بنابراین این راهنما شامل یک سرفصل در مورد آن نیز می شود.

همه واپس‌گراهایی که در حال حاضر اتفاق می‌افتند:

عطارد رتروگراد

شمع خنثی کننده رتروگراد جیوه
باشد که عطارد شما فردی بیشتر و لیوان قهقرایی کمتر باشد

غلتک روغن ضروری مرکوری رتروگراد

جسیکا فاستر
uncommongoods.com

تاریخ: 19 اوت 2021 – 22 ژانویه 2023

دیوار آویزان “F*ck Off, Mercury”.

TinyBakerCreations
etsy.com

مجموعه کریستال رتروگراد مرکوری

خانه شهود
houseofintuitionla.com

تاریخ: 30 اکتبر 2022 – 12 ژانویه 2023