سوفی لوید گیتاریست MGK به شایعات تقلب مگان فاکس پرداخته است.

داستان اصلی 15 فوریه 2022: سوفی لوید، نوازنده گیتاریست Machine Gun Kelly، به شایعاتی مبنی بر خیانت MGK به مگان فاکس با او اشاره کرد – که، مگان در واقع در این سلفی حذف شده به خودش پاسخ داد:

این دو به معنای واقعی کلمه در ماه گذشته پنج سالگی خود را جشن گرفتند، بنابراین آنها به وضوح قوی هستند:

مگان و MGK در روز دوشنبه در عکس‌هایی که توسط این نشریه منتشر شد در حال شرکت در زوج درمانی دیده شدند ایمیل روزانه، و آنها همچنین در روز ولنتاین با هم رانندگی کردند—بنابراین به نظر می رسد که آنها در حال کار کردن هستند.

به روز رسانی در 16 فوریه 2022: مدیر سوفی بیانیه ای منتشر کرد که شایعات نادرست در مورد دخالت او در جدایی ادعایی مگان فاکس و ماشین تفنگ کلی را رد کرد و تا حدی گفت که “هر گونه پیشنهادی مبنی بر اینکه او تا به حال به شیوه ای غیرحرفه ای عمل کرده یا از رابطه خود خارج شده است، صحت ندارد.”


اینستاگرام

در حالی که سوفی بیانیه مستقیمی برای خاموش کردن همه افرادی که در این مورد مارپیچ هستند صادر نکرد^^^، او ادامه داد و به استوری اینستاگرام رفت تا آن را بسازد. فوق العاده واضح است که او در یک رابطه متعهد است. مثلاً، او مستقیماً عکسی از خود و دوست پسرش کریستوفر پینتر که در روز ولنتاین آویزان شده بودند انداخت.

سوفی

لستر کوهن//گتی ایماژمنبع

یک منبع گفت در مورد MGK و مگان مردم“مگان خیلی ناراحت است. آنها در آخر هفته دعوا کردند و مگان با او صحبت نمی کند. آنها به طور رسمی نامزدی را لغو نکرده اند، اما مگان حلقه خود را برداشت. خودی همچنین گفت که این زوج “در گذشته مشکلاتی داشته اند، این بار همه چیز بسیار جدی به نظر می رسد.”

یادآوری می‌کنیم که کمتر از دو هفته پیش، این دو در مراسم گرمی 2023 شرکت کردند و نمی‌توانستند بیشتر از این دوست داشته باشند. مگان حتی یک پست حمایتی برای MGK در اینستای حذف شده خود نوشت و گفت: «تبریک می‌گویم که در درصد بسیار کمی از هنرمندانی هستم که نامزدی گرمی دریافت کرده‌اند. شما این روند را با لطف و پختگی انجام داده اید که من قبلاً از شما ندیده ام و به شما افتخار می کنم. تماشای اینکه شما با فروتنی و سپاسگزاری قدم می‌زنید، تماشای رشد شما و تبدیل شدن به یک مرد بهتر، تجربه‌ای بسیار رضایت‌بخش‌تر از تماشای دریافت جایزه شماست.»