سوالات امیلی در پاریس فصل 3، پاسخ داده شده: دارن استار همه چیز را درباره آن فینال شوکه کننده توضیح می دهد

بیچاره الفی، چون بر اساس آن لحظات پایانی، احساس می کنم طرفداران ممکن است شورش کنند، دارن.

در ضمن بیایید در مورد میندی صحبت کنیم. از نظر دورنمای عاشقانه او باید به دنبال چه کسی باشیم؟

بله دقیقا. کامیل کمی روحیه آزاد دارد و در مورد تمایلات جنسی خود بسیار باز است، چیزی که ما از همان ابتدا ثابت کردیم.

این فصل همچنین به سیاست های محل کار می پردازد، به خصوص با مادلین، سیلوی، امیلی، لوک و جولین. به همان اندازه که وضعیت آنها تشدید می شود، بازی های قدرت همگی بسیار رایج هستند. چه چیزی شما را در مورد آن داستان ها مجذوب کرد؟منبع

من واقعاً احساس می کنم هر دوی این افراد جنبه های مختلف Mindy را فعال می کنند. نیکلاس اساساً نشان دهنده پیشینه میندی و جایی است که او از آنجا آمده است. بنوا مانند روح هنری اوست و چرا به پاریس آمد.

لوسین لاویسکونت در نقش الفی و لیلی کالینز در نقش امیلی در قسمت 301

استفانی برانچو/نتفلیکس © 2022

و همچنین، احساس می کنم امیلی احساسات شدیدی نسبت به الفی دارد. من فکر نمی‌کنم که او هرگز قصد داشت آن رابطه را به شکلی که اتفاق افتاد تغییر دهد.

ببین، من عاشق لوسین هستم [Laviscount]و من عاشق شخصیت الفی هستم. آلفی در پاریس کار دارد. و این نمایش همچنین نمایشی است که در مورد یک مهاجر در پاریس و کار کردن و داشتن شغل است. امیلی دلیل ماندن آلفی در پاریس نیست و او دلیلی برای ادامه اقامت او در پاریس نخواهد بود.

بله، من فکر می کنم این تنها مانع نیست. من احساس می کنم که گابریل، مطمئنم، احساس می کند کمی توسط این دو زن دستکاری شده است. شکی نیست که آنها این احساسات را نسبت به یکدیگر دارند، اما من مطمئن نیستم که این بدان معناست که آنها به راحتی وارد رابطه با یکدیگر می شوند.

او دارد آن صحنه ای که در فصل اول می بوسند و او می گوید: “من متاسف نیستم.”

بیچاره الفی، بله.

من شک دارم که او به انگلیس برگردد، اما شما هرگز نمی دانید.

آیا نوزاد تنها چیزی است که می تواند امیلی و گابریل را از هم جدا کند یا فکر می کنید آنها واقعاً می توانند این کار را انجام دهند؟