سه راهی شعار کنایه آمیز ریحانا در کنار بزرگان است

البته ریح با تی شرت گرافیکی بیگانه نیست. پیراهن‌های ورزشی رترو امضای او هستند و او در طول سال‌ها مجموعه‌ای از تی‌های قدیمی را جمع‌آوری کرده است.

کمد لباس بارداری تاثیرگذار ریحانا – چه در حال حاضر و چه زمانی که او اولین نوزادش، RZA را باردار بود – تماماً در مورد تاپ‌های کوتاه و لباس‌هایی با اعتماد به نفس بدن بوده است. اما او فقط در فید اینستاگرام خود یک بیانیه متفاوت از سبک را بیان کرد. این خواننده به شدت باردار تصویری از خود منتشر کرد که در آن یک سه راهی بزرگ ساواژ ایکس فنتی بر روی آن نوشته شده بود “از کاندوم استفاده کنید”.

مطمئناً با تأیید میلیون ها طرفدار و دنبال کننده او روبرو شد. همکار قدیمی آدام سلمان، که سال گذشته به عنوان مدیر طراحی اجرایی Savage X Fenty Sport منصوب شد، نوشت: «آنطور که او می‌گوید، نه آن‌طور که می‌کند…»

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

در همین حال، ظاهر ریحانا مورد تایید کاترین همنت، ملکه این شعار نیز قرار گرفت. این جنگجو و طراح محیط زیست، که در مراسم پذیرایی با مارگارت تاچر، نخست‌وزیر سابق بریتانیا در سال 1984، یک تی شرت جسورانه ضد موشک‌های هسته‌ای به تن داشت، این پست را در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

او با کنایه گفت: “این پیراهن قدیمی است…” او از انتخاب تاپ زبان در گونه خود که به عنوان یک لباس کوتاه با چکمه های سفید و عینک آفتابی شلخته پوشیده بود گفت. با توجه به اینکه ریحانا به وضوح از دستورات سبک خود پیروی نکرده است، پیراهن او بلافاصله به قلمروی شعاری کنایه آمیز تبدیل شد – و این یک نمونه عالی از این سبک است.