سلنا گومز یکی از کاربران TikTok را که لرزش های دست مربوط به لوپوس او را مسخره می کرد خاموش کرد.

در حالی که بسیاری از طرفداران ستاره موسیقی پاپ را به دلیل واقعی نگه داشتن آن در مورد دریافت محصولات رایگان مراقبت از پوست و همچنین سطح تخصص او تحسین کردند، برخی احساس کردند که نیاز به انتقاد از ویدیو، به ویژه لرزش خفیف دست گومز در هنگام استفاده از محصولاتی مانند Micellar Water وجود دارد. مطابق Buzzfeedگومز در بخش نظرات یکی از ویدیوهای حذف شده TikTok پاسخ داد و نوشت: «لل من به خاطر داروهایم برای لوپوس می لرزم. سلب مسئولیت من را نیز بخوانید. من حرفه ای نیستم 😂”

او اضافه کرد، “ک من تمام کردم وانمود کردم که می دانم چه هستم [talking] در باره.”

در سال 2017، گومز پس از حدود سه سال مبارزه با بیماری مزمن خودایمنی، پیوند کلیه را از فرانسیا رایسا دریافت کرد. در مجموعه مستند او ذهن من و من، او لحظه‌ای آسیب‌پذیر از سال 2020 را به اشتراک گذاشت و با گریه گفت: “فقط درد می‌کند. مثل صبح که از خواب بیدار می‌شوم، بلافاصله شروع به گریه می‌کنم چون درد دارد، همه چیز.”

سلنا گومز از اکتبر 2015 در مورد تشخیص لوپوس خود صحبت کرده است، اما به نظر می رسد برخی از “طرفداران” هنوز باید آموزش ببینند.

اخیرا، فقط قتل در ساختمان این بازیگر روال مراقبت از پوست خود را در TikTok با استفاده از محصولاتی که در پست‌های روابط عمومی از برندهایی مانند La Mer، Laneige، Dermalogica و Tatcha ارسال شده است، به اشتراک گذاشت. PSA من بیشتر این محصولات را رایگان دریافت کردم. گومز این ویدیو را توضیح داد که در آن آرایش خود (احتمالاً زیبایی کمیاب) را پاک کرد و طیف وسیعی از درمان‌ها را روی صورت و موهایش اعمال کرد. از هر سرم برای پاک کردن آرایش قبل از شستشو استفاده کنید. به خوبی آن را از هم می پاشد. همچنین از یک اسفنج برای پاک کردن چشم ها استفاده کنید تا هنگام برداشتن چشم ها با ظرافت رفتار کنید [makeup]”

اخیراً، به نظر می رسد که سلنا گومز تقریباً برای همه چیز با انتقاد ترول ها روبرو شده است. در 10 ژانویه، ظاهراً او به اظهارات اخیر بدنبال ظاهرش در گلدن گلوب پاسخ داد. او در یک ویدیوی لایو اینستاگرام با خواهرش گریسی گفت: “در حال حاضر کمی بزرگ هستم زیرا در تعطیلات از خودم لذت می بردم.” “اما ما اهمیتی نمی دهیم.”

منبع