سلنا گومز نقص کمد لباس Emmys 2022 را تایید کرد

با وجود نقص، سلنا آن را در مراسم امی کشت و با او شوخی کرد فقط قتل در ساختمان استیو مارتین و مارتین شورت به ایفای نقش می‌پردازند و در حین اهدای جایزه برای سریال‌های گفتگوی برجسته. و منظورم این است که او به استیو مارتین پاسخ داد که “چقدر وقت داریم؟” با نگاهی به مارتین شورت و ددپنینگ، “با یک رژیم غذایی خوب و ورزش، شاید 10، 12 سال.”

خب، ظاهراً این یک نقص در کمد لباس بود (و شیک، tbh!). سلنا این تکه اطلاعات را به کلی کلارکسون در طول یک حضور در آن فاش کرد نمایش کلی کلارکسون اوایل این هفته، با شوخی، “لباس من در واقع تمام مدت بالا بود. بنابراین بسیاری از مردم چیزی را دیدند که نمی خواستند ببینند.”

به یاد بیاورید زمانی که سلنا گومز در مراسم جوایز امی 2022 ظاهری کاملاً زیبا نشان داد، اما هیچ کس نمی توانست تصمیم بگیرد که آیا لباس او لغزنده است یا خیر. منظور سوار شدن به بالا، یا اگر این یک نقص زیبایی شناختی کمد لباس بود؟

اوه، و مارتین شورت اضافه کرد: «باید بگویم که او سریع یاد می‌گیرد. و او بازیگر فوق‌العاده‌ای است زیرا وقتی برای اولین بار شروع به کار کردیم وانمود کرد که می‌داند ما چه کسی هستیم، اما واقعاً باید برای من در گوگل جستجو می‌کرد تا بفهمم.»

الان ببینمنبع هفتاد و چهارمین نمایش پرایم تایم امی

سل قبلاً با او چت کرده بود نمایشگاه Vanity Fair در مورد کار با افسانه‌های کمدی، گفت: “چیزی که یاد گرفتم این است که با شوخی‌هایم خسیس‌تر باشم. فکر می‌کنم الان کمی بیشتر لقمه دارم. یک حفاری کوچک انجام می‌دهم و مارتی به من نگاه می‌کند و می‌گوید “من این را به او نشان دادم. به او خوب یاد دادم.” من همیشه امیدوار هستم که بتوانم با آنها همگام باشم.هدف این است که همیشه سعی کنم شوخی کنم و از آنها می پرسم که آیا فکر می کنند چیزی خنده دار است یا نه، آنها صادق هستند. من. واقعاً خیلی خوب است. احساس می‌کنم می‌توانم چیزهای زیادی یاد بگیرم.”

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

کریستوفر پولک / NBCگتی ایماژ

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

سالم! به هر حال، یادآوری می کنیم که سلنا یک مستند جدید منتشر کرده است، ذهن من و من، که از امروز برای پخش در AppleTV+ در دسترس است.