سلنا گومز می گوید هیلی بیبر با او در مورد تهدید به مرگ در میان درام تماس گرفته است.

سلنا گومز پیامی برای طرفداران دارد که به هفته چهارم “درام” بین او و هیلی بیبر می روند.

در 24 مارس، گومز در استوری اینستاگرام خود فاش کرد که بیبر به او اطلاع داده است که در نتیجه سمی بودن بین طرفداران مربوطه آنها تهدید به مرگ شده است.

سپس طرفداران شروع به بازنمایی کلیپ های قدیمی بیبر کردند، از جمله کلیپ هایی که در آن او با ذکر تیلور سویفت، دوست خوب گومز، چهره ای اخم آمیز داشت. وقتی گومز در نظرات ویدیوی TikTok که از بیبر به عنوان یک «دختر پست» و «قلدر» یاد می‌کرد از سویفت دفاع کرد، این درام بالا رفت. حساب های اجتماعی او نزدیک به یک ماه است که مملو از نظرات منفی است.

تجدید نظر در “درام”: اواخر ماه گذشته، طرفداران سلنا گومز به این نظریه پایبند بودند که کایلی جنر و هیلی، همسر جاستین بیبر، همسر سابق گومز، در رسانه های اجتماعی به عنوان بخشی از برنامه های طولانی مدت، روی این زن 30 ساله سایه انداخته اند. دشمنی در حال جوشیدن بین دو زن (که هر دو وجود آن را انکار کردند).

به نوبه خود، گومز برای مدت کوتاهی از TikTok کناره گیری کرد و گفت که او «بسیار پیر شده است» برای یک رفت و برگشت با محوریت سابق و همسرش. اینکه آیا آخرین پیام او به طرفدارانش می رسد یا نه، باید دید. یکی، نمی توانم منتظر بمانم تا همه چیز تمام شود.
منبع

گومز نوشت: “هیلی بیبر با من تماس گرفت و به من گفت که او تهدید به مرگ و چنین منفی های نفرت انگیزی دریافت کرده است.” “این چیزی نیست که من برای آن ایستاده ام. هیچ کس نباید نفرت یا قلدری را تجربه کند. من همیشه از مهربانی حمایت کرده‌ام و واقعاً می‌خواهم این همه متوقف شود.» او پیام را با یک ایموجی قلب قرمز به پایان رساند.