سلنا گومز می گوید ممکن است قادر به حمل بچه نباشد

مهمانان شامل دوستانی مانند مایلی سایرس، اولیویا رودریگو، بیلی ایلیش و کارا دلوین بودند که رقصنده‌های برهنه را آوردند. ما می گوییم که او خوب است.
منبع

مادری و بیماری روانی دوتایی پیچیده هستند. تصمیم گیری برای ادامه بارداری در حالی که با یک اختلال روانی زندگی می کنید، یک تصمیم بسیار شخصی و پیچیده است، بهترین تصمیم با متخصص زنان و زایمان و سلامت روان گرفته می شود. با این حال، اطلاعات بیش از هر زمان دیگری در مورد عوارض جانبی احتمالی داروهای بیماری روانی بر جنین وجود دارد، حتی اگر همه آنها قطعی نباشد. بدیهی است که خطر دارو به دارو متفاوت است.

در یک نمایه جدید برای رولینگ استونسلنا گومز در مورد اینکه چگونه تشخیص دوقطبی او ممکن است توانایی او در حمل فرزندانش را در آینده مهار کند باز می کند. گومز پس از ملاقات با یکی از دوستانش که در تلاش برای باردار شدن است، گفت: با توجه به دو دارویی که برای درمان اختلال دوقطبی خود مصرف می کند، او می گوید که “احتمالا” نمی تواند فرزندان خود را حمل کند. ، می نویسد رولینگ استونالکس موریس.

همانطور که هیلاری کلی برای آن نوشته است زرق و برق در سال 2017، تصمیم به ماندن از داروهای ضدافسردگی (SSRI) در دوران بارداری به تجزیه و تحلیل هزینه و فایده رسید. در نهایت، او تصمیم گرفت که آنها را ادامه دهد: “OB و روانپزشک من هر دو بارها به من یادآوری کردند که بعید است اگر آن حملات پانیک زندگی درونی من را ببلعد، بهترین تصمیم را برای کودکم بگیرم.”

همچنین در نمایه، سلنا گومز درباره رویارویی با انتظاراتی که برای خودش در زمانی که هنوز یک بازیگر جوان مشتاق زندگی در تگزاس بود، صحبت می‌کند. او گفت که در 25 سالگی انتظار داشت ازدواج کند. با این حال، وقتی اوایل امسال وقتی 30 ساله شد، خودش را مجرد دید، می‌گوید: «برای خودم عروسی گذاشتم».

کلی همچنین نگران بود که به دلیل مصرف SSRI های خود در دوران بارداری مورد قضاوت قرار گیرد – اینکه قبل از تولد دخترش به عنوان یک والدین سهل انگار در نظر گرفته شود. یکی از اهداف گومز با انتشار مستند جدیدش، از بین بردن انگ ها در مورد سلامت روان – از جمله این ایده که درمان بیماری به روش های خاصی “خودخواهانه” است. سلنا گومز: ذهن من و من.

گومز می‌گوید: «این یک چیز بسیار بزرگ، بزرگ و امروزی در زندگی من است.» در حالی که ناتوانی در حمل فرزندانش ضرر قابل توجهی است، این زن 30 ساله ایده مادر شدن را کاملاً رها نکرده است. قرار است داشته باشم [kids]او می‌افزاید، من این کار را خواهم کرد.» و گزینه‌هایی مانند رحم اجاره‌ای یا فرزندخواندگی وجود دارد که او می‌تواند انتخاب کند که اگر/زمانی که تصمیم بگیرد مادر شود.