سلنا گومز لباس مشکی کوچک خود را در رویداد Hitmakers Variety می پوشد


شنبه شب، سلنا گومز در برانچ Hitmakers 2022 Variety در City Market Social House شرکت کرد و در آنجا جایزه بهترین آهنگ فیلم سال را برای مستند جدید Apple TV+ خود دریافت کرد. ذهن من و من.

این هنرمند و هنرپیشه موزیکال یک لباس مشکی شیک اما ساده از Totême پوشیده بود. لباس لباس بدون آستین از مخمل نرم ساخته شده بود و در امتداد منحنی های طبیعی او بریده شده بود. سجاف درست بالای قوزک پاهایش به پایان می رسید و اسلایدهای وینیل مشکی را که روی پاهایش می پوشید نشان می داد.

انواع برانچ hitmakers 2022

اما مک اینتایرگتی ایماژ

گومز برای رنگی زیبا، مانیکور رنگین کمانی و دستبندهای طلایی و مشکی داشت. قبل از آرایش او چشم دودی و لب صورتی روشن داشت.

انواع برانچ hitmakers 2022

اما مک اینتایرگتی ایماژ

این مستند به برخی از جنبه های بسیار شخصی زندگی گومز می پردازد، از جمله مبارزه او با تشخیص لوپوس و سلامت روانش پس از تشخیص اختلال دوقطبی. مادرش مندی تیفی اخیراً در پادکست جی شتی درباره سخت‌ترین سال‌های زندگی دخترش صحبت کرده است. از قصد. او گفته است که حتی نمی خواهد آن را تماشا کند.

“این به شکم من صدمه می زند و من را در این طرز فکر قرار می دهد. من می خواهم آرزو کنم کاش می توانستم بروم و از او محافظت کنم.» او توضیح داد.

او افزود: «ما از آن گذشتیم و شفا یافتیم. ما برخی از آن‌ها را پشت سر گذاشته‌ایم، و حتی اگر چیزی باشد که او از سر گذرانده است، و من نمی‌دانستم که او آن را پشت سر گذاشته است – به‌عنوان یک مادر، بر من تأثیر خواهد گذاشت.»

تیفی ادامه داد: “شما می خواهید درد بچه هایتان را از بین ببرید.” “شما نمی خواهید آنها مجبور به تجربه آن باشند، حتی اگر این بخشی از پیشرفت آنها باشد، کسی که همه ما هستیم – درد، رنج و رشد ما.”

او اعتراف کرد که در نهایت، زمانی که در حالت “در رختخواب بماند و گریه کردن” باشد، دکتر را تماشا خواهد کرد.منبع