سلنا گومز عکسی از معاشرت خود با BLACKPINK به اشتراک می گذارد

در مصاحبه با کتاب مد CR، گومز درباره همکاری خود با BLACKPINK گفت: “من فقط آنها و انرژی آنها را دوست دارم. ما با هم خیلی خوش گذشتیم اما متأسفانه به دلیل ویروس نتوانستیم شخصاً کاری انجام دهیم. من جیسو و رز را چند سال پیش در یک شوی مد ملاقات کرده بودم، اما نمی‌توانم صبر کنم تا یک روز دختران دیگر را شخصا ببینم.»

گومز در عکس‌ها، شلوار جین گشاد، تی‌شرت مشکی و کت چرمی بلند مشکی پوشیده است. او موهایش را نان بلند کرده و رژ لب قرمز تیره زده است. ستارگان BLACKPINK بسیار هماهنگ با یکدیگر هستند و از رنگ های خاص خود در سایه های خاکستری و سفید استفاده می کنند.

ستاره‌های کی‌پاپ BLACKPINK تور جهانی خود را آغاز می‌کنند و طرفداران در سراسر جهان از شنیدن اجرای موفقیت‌های بزرگشان بسیار هیجان‌زده هستند. این طرفداران شامل آیکون های پاپ دیگری نیز هستند. این گروه در بین دیگر افراد مشهوری که اغلب در کنسرت هایشان دیده شده اند بسیار محبوب است. حتی تیلور سویفت در حال رقصیدن با اجرای گروه در جوایز موسیقی ویدئویی MTV 2022 دیده شد و لیزو موفق شد با جیسو، جنی، رز و لیزا یک سلفی ویدیویی بگیرد.

این محتوا از TikTok وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

گومز با BLACKPINK در گروه آهنگ 2020 “Ice Cream” از آلبوم آنها کار کرد. آلبوم. در این ویدیو، گومز در واقع به نظر نمی‌رسد که هرگز با دختران دیگر در اتاق باشد، بنابراین این ملاقات بسیار شیرین است. با این حال، او مجبور است کامیون بستنی را با کلاه ملوانی رانندگی کند.

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

روز شنبه، 26 نوامبر، سلنا گومز، هنرمند موسیقی، به کلوپ هواداران پیوست و تصویری از خود را با BLACKPINK در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و عنوان آن را “Selpink Chillin” گذاشت.

آن روز بالاخره فرا رسید و دقیقاً همان چیزی بود که همه آرزو داشتند.منبع

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.