سلنا گومز در مراسم امی 2022 به نقص کمد لباس خود پرداخت: «خیلی ها چیزی دیدند»

این تور تبلیغاتی برای ذهن من و من احساسی بوده است در مصاحبه با رولینگ استونگومز فاش کرد که به دلیل داروهایی که برای درمان اختلال دوقطبی خود مصرف می کند، “احتمالا” نمی تواند فرزندانش را حمل کند. این موضوع باعث شد تا دختر 30 ساله پس از ملاقات با یکی از دوستانش که قصد باردار شدن دارد، اشک در بیاورد. گومز گفت: “این یک چیز بسیار بزرگ، بزرگ و فعلی در زندگی من است.” [kids]، من خواهم.”

ذهن من و من در حال حاضر برای پخش در دسترس است Apple TV +.


منبع

گومز همچنین گفت که انتظار داشت تا 25 سالگی ازدواج کند، بنابراین برای تولد 30 سالگی خود عروسی برگزار کرد. مایلی سایرس، کامیلا کابلو، بیلی آیلیش و اولیویا رودریگو از جمله شرکت کنندگان مشهور بودند. “ما نوشیدنی های دوست داشتنی خوردیم، و آن زیبا بود، و بعد از آن دوست من کارا [Delevingne] گومز گفت: می آید و رقصنده ها را می آورد رولینگ استون. بنابراین می خواهم بگویم که این ترکیبی از پیچیده و هیستریک بود.

محتوای اینستاگرام

البته، سلنا گومز نیز در طول مستند خود بسیار صریح بود، که به کلارکسون گفت: «آسان نبود». این دکتر که چهار سال طول می کشد – از سال 2016 تا 2020 – به همه چیز می پردازد، از لغو تور Revival، پیوند کلیه او، و مبارزه او با سلامت روان. “من در آرامش هستم. من عصبانی هستم. من ناراحتم. من مطمئن هستم. من پر از شک هستم من یک کار در حال پیشرفت هستم. گومز برای پایان دادن به مستند می گوید: من کافی هستم. “من سلنا هستم.”

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.