سلنا گومز در آلبوم آینده اش به داستان های ناگفته جدیدی درباره قرار و موارد دیگر اشاره می کند

گومز گفت: “من تمام این زندگی خصوصی را ایجاد کردم که فقط مال من بود، و احساس می‌کنم اکنون باید این داستان‌ها را تعریف کنم و مردم سوالات زیادی می‌پرسند.”

او ادامه می دهد: “و همه ی تصادف ها و سوختن ها و شکستن ها، اکنون می دانم / اگر کسی مرا اینطور ببیند، اکنون احساس تنهایی نمی کند.”

با انتشار مستند جدید سلنا گومز در Apple TV+، سلنا گومز: ذهن من و منگومز شروع به صحبت در مورد موسیقی جدید نیز کرده است. او با انتشار آهنگی همراه با فیلم در مورد مبارزاتش با سلامت جسمی و روانی اش شروع کرد که به آن «ذهن من و من» نیز می‌گویند.

rGomez اکنون در یک مصاحبه Apple TV+ با Zane Lowe گفته است که در حال کار بر روی سومین آلبوم انفرادی استودیویی خود است، و افزود که او “داستان هایی را تعریف خواهد کرد که مردم نمی دانند”، از جمله داستان هایی در مورد روابط مخفیانه.

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

گومز اخیراً در مراسم جشن موزه آکادمی با هیلی عکس گرفت و تلگراف کرد که همه آب زیر پل بین مثلث عشق سابق است.منبع

«می‌خواهی بخشی از داستان من را بشنوی؟» او آواز می خواند. “من و ذهن من، گاهی اوقات با هم کنار نمی آییم / و نفس کشیدن سخت می شود، اما من زندگی ام را تغییر نمی دهم.”

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

دکتر گومز را دنبال می‌کند و او سعی می‌کند تصمیم بگیرد که آیا باید تشخیص دوقطبی خود و مشکلاتش با لوپوس را در اختیار عموم قرار دهد یا خیر.

عمومی ترین رابطه او با ستاره پاپ جاستین بیبر بود که تقریباً ده سال قبل از ازدواج با همسرش هیلی بیبر با او قرار داشت. در این مستند، گومز در مورد اینکه چگونه یکی از بزرگ‌ترین آهنگ‌هایش «Lose You To Love Me» در مورد اینکه چگونه قطع رابطه با بیبر برای همیشه به او کمک کرد تا به عنوان یک شخص رشد کند صحبت کرد. همچنین صحنه‌هایی وجود دارد که او در مورد اینکه حرفه‌اش از جهاتی با رابطه آنها مرتبط است، مانند همکاری‌های موسیقیایی، گریه می‌کند.