سلنا گومز جدایی از جاستین بیبر را “بهترین اتفاقی که تا به حال برای من افتاده” می‌داند.

در مستند Apple TV + او، اسالنا گومز: ذهن من و من، خواننده “همان عشق قدیمی” که امروز برای پخش در دسترس است، در مورد عواقب جدایی خود از بیبر، که او به مدت شش سال دوباره با او رابطه داشت، واقعی می شود. این دو برای همیشه در سال 2018 از هم جدا شدند و ماه ها بعد، بیبر با مدل هایلی بالدوین ازدواج کرد.

اگرچه در آن زمان مقابله با آن دشوار بود، اما اکنون به جدایی آنها در یک نور مثبت فکر می کند.

Kevork Djansezian/AMA2011گتی ایماژ

گومز بعداً در مصاحبه ای با Vulture در مورد این عکس که اکنون ویروسی شده بود، منعکس کرد و گفت: “آره، این موضوع مهمی نیست. حتی یک چیز هم نیست.”منبع

در یک صحنه از لحاظ احساسی تکان دهنده، خواننده در حین تمرین برای تور Revival 2016 خود پس از اینکه رئیس شرکت ضبط موسیقی او، جان جانیک، از او خواست تا برای آهنگی با بیبر همکاری کند، از هم پاشید.

امروز، به نظر می رسد که بین گومز و بیبرها خون بدی وجود ندارد، زیرا ماه گذشته، گومز با هیلی در مراسم گالا موزه آکادمی عکاسی شد که هر گونه شایعه دشمنی را از بین می برد.

سلنا گومز در مورد دلشکستگی خود نسبت به جاستین بیبر مانند قبل صحبت می کند.

جوایز جاسوسی 2011 پشت صحنه و تماشاگران

فرش قرمز جوایز موسیقی آمریکا 2011

گومز برای مرتب کردن احساساتش در مورد جدایی آنها و ازدواج بعدی بیبر، به اشتراک می گذارد که او ترانه سرایان جولیا مایکلز و جاستین ترانتر را فراخواند. این سه نفر با هم «از دستت بده تا مرا دوست داشته باشی» را ایجاد کردند.

او درباره معنای این آهنگ توضیح می دهد: “این چیزی بیش از یک عشق از دست رفته است. این من یاد می گیرم که خودم را انتخاب کنم، زندگی را انتخاب کنم، اما همچنین امیدوار باشم که مردم بتوانند در آن لطف و آرامش پیدا کنند. این آهنگ درباره این است که بدانم تو کاملاً هستی. تمام بخشی از شخصیت خود را از دست دادید تا دوباره خود را کشف کنید.”

“احساس می‌کنم باید بدترین دلشکستگی ممکن را تجربه کنم و بعد از آن همه چیز را فراموش کنم. [hat]او می‌گوید، واقعاً گیج‌کننده بود. اما من فقط فکر می‌کنم که باید این اتفاق می‌افتد و در نهایت این بهترین اتفاقی بود که برای من افتاد.

کوین مازورگتی ایماژ

او می‌گوید: “نمی‌دانم جان چه فکری می‌کند، می‌خواهم با جان صحبت کنم. نمی‌خواهم جان را ناامید کنم. نمی‌خواهم او فکر کند که او با یک پسر پادشاه دیزنی قرارداد امضا کرده است.” ET. “این هم خیلی بد است، زیرا کل آهنگ. او امروز صبح در مورد آهنگ با جاستین با من تماس گرفت، مثلاً کی می‌خواهم به اندازه کافی خوب باشم؟ چه زمانی می‌توانم به تنهایی خوب باشم، به کسی نیاز ندارم. در ارتباط باشد؟”

اگرچه این مستند به جزئیات جزییات عاشقانه سابق او و بیبر نمی‌پردازد، اما نگاهی به ناامنی‌های گومز در ارتباط دائم با دوست پسر سابقش دارد.

گومز به یاد می‌آورد: «به جولیا مایکلز و جاستین ترانتر پیامک فرستادم و گفتم: «فکر می‌کنم حاضرم فقط بگویم غمگین هستم». “ما آهنگ را در 45 دقیقه نوشتیم. سریعترین آهنگی که تا به حال نوشته ام.”

گومز در این مستند می گوید: «همه چیز خیلی عمومی بود سرگرمی امشب. من احساس می‌کردم که رابطه‌ای گذشته که هیچ‌کس نمی‌خواست آن را رها کند آزاردهنده بود. سپس از آن گذشتم و دیگر نمی‌ترسیدم.»