سلنا گومز بعد از مصاحبه هیلی بیبر با پدرش تماس بگیر سکوت را می شکند


یک روز بعد از هیلی بیبر باباشو صدا کن مصاحبه ای در جایی منتشر شد که هیلی برای اولین بار به طور علنی در مورد اینکه آیا جاستین بیبر تا به حال با او و دوست دختر سابقش سلنا گومز همزمان قرار گرفت یا نه صحبت کرد، سلنا در یک ظاهر کوتاه و نادر آنلاین از حمایت هوادارانش تشکر کرد.

او در یک برنامه زنده TikTok به آنها یادآوری کرد که برخی از طرفداران فیلمی از این موضوع ضبط کرده اند که کلماتی که شما در مورد دیگران می گویید اهمیت دارد. سلنا در کلیپ های ضبط شده و به اشتراک گذاشته شده در فضای مجازی، به صراحت به مصاحبه هیلی اشاره نکرد. این اولین باری است که سلنا از زمان انتشار مصاحبه سکوت خود را شکسته و وزن بیشتری به پیام اضافه کرده است.

سلنا در پایان لایو خود گفت: “من فکر می کنم برخی از چیزهایی که من حتی نیازی به آگاهی از آنها ندارم فقط پست و نفرت انگیز هستند. و این عادلانه نیست زیرا هرگز نباید با کسی آنطوری که من دیده ام صحبت کرد و تنها چیزی که باید بگویم این است که بسیار طعنه آمیز است که من چیزی را منتشر کنم که در آن کلمات محبت آمیز باشد. [her makeup line Rare Beauty’s Kind Words Matte lipstick and lip liners, which Gomez did a press tour of Europe to promote] چون این دقیقاً همان چیزی است که من می خواهم. خودشه. اگر از Rare حمایت می‌کنید، نمی‌توانم به اندازه کافی از شما تشکر کنم، اما بدانید که شما نیز معنای آن را نشان می‌دهید و این مهم کلمات است. واقعا مهمه بنابراین از من می آید، و من فقط می خواهم همه شما بدانید که امیدوارم درک کنید که این بسیار بزرگتر از هر چیز دیگری است. من واقعاً از همه شما سپاسگزارم که صدای من را شنیدید، پس استراحت خوبی داشته باشید، و من قدردان این همه عشق هستم. متشکرم.”

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

در ویروسی باباشو صدا کن در مصاحبه، هیلی اکنون در مورد رابطه خود با گومز صحبت کرد و پیشنهاد کرد که گومز هرگز به طور علنی از او در برابر نفرتی که طرفداران جاستین و سلنا از هیلی ابراز داشتند دفاع نکرده است. گومز در واقع به لایو اینستاگرام رفت و از طرفدارانش خواست وقتی در اکتبر 2019 هیلی را مورد آزار و اذیت قرار می دادند به کسی حمله نکنند و از طرف طرفداران هیلی نیز مورد آزار و اذیت قرار گرفت.

هیلی از صحبت کردن در مورد وضعیت عصبی بود، اما تصمیم گرفت این کار را به هر حال انجام دهد تا به طور قطعی رکورد را به ثبت برساند.

در تاریخ آنها، هیلی هر گونه همپوشانی را رد کرد. او و جاستین در ژوئن 2018، چند ماه پس از آن که جاستین و سلنا، که به مدت 10 سال با هم قرار داشتند، در مارس 2018 به جدایی تبدیل شده بودند، دوباره با هم جمع شدند.

هیلی همچنین با جاستین در حال جدال بود. او گفت: «از 18 سالگی با او درگیر بودم. او همچنین گفت: «این جدول زمانی که گاهی اوقات با هم جمع می‌شویم، بعد نامزد می‌کنیم و او قبلاً با سابقش وقت می‌گذراند، خیلی دیوانه‌کننده است. من به معنای واقعی کلمه هرگز در این مورد صحبت نکرده ام. دوباره می فهمم که از بیرون چگونه به نظر می رسد. درک زیادی در آنجا وجود دارد. اما این موقعیتی بود که من به طور قطع می‌دانم که بستن آن در برای آنها کار درستی بود. آنها در آن زمان با هم رابطه نداشتند، اما سابقه بسیار طولانی در آنجا وجود دارد و این رابطه من نیست. این به من ربطی ندارد، بنابراین من خیلی به آن احترام می گذارم، اما می دانم که یک فصل بسته شد، و فکر می کنم این بهترین اتفاقی بود که می توانست برای او بیفتد که ادامه دهد و نامزد کند و ازدواج کند و نقل مکان کند. به این ترتیب به زندگی خود ادامه دهد.

و برای من سخت است که در این مورد صحبت کنم زیرا نمی خواهم دوباره از طرف هیچ یک از آنها صحبت کنم، زیرا این رابطه آنها بود و من صادقانه به آن احترام عمیقی می گذارم. اما من فقط می‌دانم که چه اتفاقی می‌افتاد وقتی دوباره با هم جمع شدیم، و می‌دانم که باید چه اتفاقی می‌افتد تا به روشی سالم به هم برگردیم. و من فکر می کنم این سالم ترین و بالغ ترین تصمیمی بود که او می توانست بگیرد و من به آن احترام می گذارم.

به عنوان یک زن، من هرگز نمی خواهم با کسی رابطه برقرار کنم و با او نامزد کنم و با او ازدواج کنم و در ته ذهنم فکر کنم که آیا واقعاً برای شما بسته بود یا خیر. و من به درستی می دانم که دلیل اینکه ما توانستیم دوباره دور هم جمع شویم این بود که کاملاً بسته بود. و این برای من قابل احترام است.»

در مورد رابطه او با سلنا، هیلی فاش کرد که این دو در خصوصی با هم صحبت کرده اند. “آره، [we have spoken]. آره [we have spoken after my marriage]،” او گفت. بنابراین به همین دلیل است که من دوست دارم، این همه احترام است، همه عشق است. همچنین به همین دلیل است که من احساس می‌کنم اگر همه طرف ما بدانند چه اتفاقی افتاده است، و ما خوب هستیم و می‌توانیم با وضوح و احترام کنار برویم، خوب است. که آرامش زیادی برای من به ارمغان آورده بود، و من می گویم، “هی، ما می دانیم چه اتفاقی افتاده است. همینه که هست.’ شما هرگز نخواهید توانست هر روایتی را تصحیح کنید و موارد جدیدی نیز در راه است [from this interview]. هیچ وقت تمام نمی شود، و به همین دلیل است که من به نقطه ای می رسم که دوست دارم، به همین دلیل است که من در مورد بسیاری از این چیزها صحبت نکردم زیرا دوست دارم چیز جدیدی وجود داشته باشد. ”

می توانید نظرات کامل هیلی در مورد وضعیت را اینجا بخوانید.منبع