سلنا گومز با لباس بنفش در اکران «ذهن من و من» می درخشد

هالیوود، کالیفرنیا نوامبر 02 سلنا گومز در جشنواره آفی 2022 شرکت می کند اولین نمایش جهانی

اما او امیدوار است که با مستند کردن سفر شخصی خود، به دیگرانی که با سلامت روان خود دست و پنجه نرم می کنند کمک کند. “من اینطور گفتم، “خوب، اگر بتوانم این کار را فقط برای یک نفر انجام دهم، تصور کنید که چه کاری می تواند انجام دهد.”

منبع

در طول یک حضور در نمایش کلی کلارکسون در 2 نوامبر، روز ذهن من و مندر اولین اکران فیلم، سلنا فاش کرد که از پخش مستند «ترس» و «واقعاً عصبی» است. این احساسی است که او در مصاحبه ای با آن تکرار کرد رولینگ استون، جایی که او اعتراف کرد که تقریباً از اکران فیلم جلوگیری کرده است.

لباس میدی یقه کال

او گفت: “من خیلی عصبی هستم.” رولینگ استون. “از آنجایی که من پلتفرمی را دارم که دارم، به نوعی خود را برای هدفی بزرگتر قربانی می کنم. نمی‌خواهم دراماتیک به نظر برسد، اما تقریباً قصد نداشتم آن را کنار بگذارم. حقیقت خدا، چند هفته پیش، مطمئن نبودم که بتوانم این کار را انجام دهم.»

لباس میدی یقه کال
هالیوود، کالیفرنیا 02 نوامبر سلنا گومز در جشنواره آفی 2022 شرکت می کند

لباس مجلسی Rodarte سلنا در خیابان ساکس پنجم 2300 دلار (😳😳😳) قیمت دارد، اما فریب دادن آن با کمترین هزینه دشوار نیست. در زیر، تعداد انگشت شماری از لباس‌ها را پیدا کرده‌ایم که به همان زیبایی سلنا هستند، اما به شما کمک می‌کنند از شکستن پول جلوگیری کنید.