سلنا گومز اولین زنی بود که در اینستاگرام به 400 میلیون فالوور رسید

او ادامه داد: دروغ گفتم. من آنلاین می شدم و عکسی از خودم می گذاشتم و می گفتم مهم نیست. من آنچه شما می گویید را قبول ندارم. در تمام مدتی که در اتاق بودم و چشمانم را می‌فرستم و گریه می‌کردم، زیرا هیچ‌کس لیاقت شنیدن آن چیزها را ندارد.»

کمتر از یک ماه پس از سبقت گرفتن از کایلی جنر به عنوان پر دنبال‌کننده‌ترین زن در اینستاگرام، سلنا گومز به یک نقطه عطف دیگر در رسانه‌های اجتماعی رسید.

در حالی که سلنا گومز آشکارا از طرفداران حمایت‌کننده‌اش سپاسگزار است، او در مورد تلفات رسانه‌های اجتماعی و اظهارنظرهای بی‌رحمانه بدن‌سازی درباره سلامت روانش صریح صحبت کرده است. وزن من دائماً در نوسان بود زیرا داروهای خاصی مصرف می کردم. و بدیهی است که مردم فقط با آن دویدند،” گومز در جریان حضور اخیر خود در مستند Apple TV + گفت. عزیز… انگار نمی‌توانستند منتظر بمانند تا چیزی پیدا کنند که مرا پایین بیاورد. من به دلیل افزایش وزن به دلیل لوپوس شرمنده بودم.»

در 18 مارس، این ستاره 30 ساله پاپ اولین زنی بود که به 400 میلیون دنبال کننده در برنامه اشتراک گذاری عکس رسید. گومز این موفقیت را با مجموعه‌ای از عکس‌ها جشن گرفت که با طرفداران ژست گرفت، و در شرح چرخ فلک، “کاش می‌توانستم همه 400 میلیون شما را در آغوش بگیرم.”

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

“اگرچه من این چیزها را پست می کردم و می گفتم این برای من آزار نمی دهد، زیرا نمی خواستم دیگرانی را که تجربه مشابهی دارند آزار دهد، شرمنده شوند برای اینکه چه شکلی هستند، چه کسانی هستند، چه کسانی را دوست دارند… فقط فکر کن این خیلی ناعادلانه است.» او گفت. “من فکر نمی کنم که هیچ کس لیاقت این را ندارد که کمتر از آن احساس کند.”

منبع

فقط یک روز بعد، او در حال حاضر 401 میلیون دنبال کننده دارد. در همین حال، جنر با 382 میلیون فالوور نزدیک به او باقی مانده است و کریستیانو رونالدو بازیکن فوتبال با 563 میلیون دنبال کننده در صدر جدول خود باقی مانده است.