سلنا گومز اولین بازی Rainbow Hair را در TikTok جدید معرفی کرد

در یک لایو اکشن Rainbow Brite به عنوان نقش اول بازی می کنید یا وارد دوران Ramona Flowers خود می شوید؟ سلنا گومز به تازگی یک باب رنگین کمانی را معرفی کرده است، و قبل از اینکه بپرسید، بله، ما می دانیم که این یک کلاه گیس است.

©Focus Features/Courtesy Everett Collection

بنیانگذار Rare Beauty اخیرا رنگین کمان را در آغوش گرفته است و اخیراً یک لباس مشکی را با مانیکور Skittles ست کرده است. تام باچیک، تکنسین ناخن او فاش کرد که سلنا گومز نمی‌توانست تصمیم بگیرد که چه رنگی را روی فرش قرمز می‌خواهد، بنابراین همه آن‌ها را دریافت کرد! او در اینستاگرام نوشت: «وقتی سل می‌گوید که همه آنها را دوست دارد 💅🏼👛 @selenagomez #nailsbytombachik @miasecret رنگ‌های مورد استفاده: 〰️ #Gelux در رنگ‌های آبی مایا، نعناع فلفلی، صلح و عشق، و بلو دو فرانس.

محتوای اینستاگرام

شلوار جین زنگوله‌ای و آستین‌های بزرگ روی تاپ طلایی‌اش، حال و هوای ABBA را ایجاد می‌کند، نه؟ “شما باید کاری را که باید انجام دهید انجام دهید” ذهن من و من ستاره نوشت

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع

نظر دهندگان به سرعت به شباهت ظاهری به انید سینکلر، بلوند با رگه های رنگارنگ از موفقیت جدید نتفلیکس اشاره کردند. چهار شنبه. برای پول ما، آن را می دهد زن جوان آینده دار:

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

را فقط قتل در ساختمان ستاره یک کلیپ 8 ثانیه ای TikTok از خودش با خشک کردن موهای چند رنگ زیر خشک کن دستی خودکار در حمام در حالی که یکی از دوستانش فیلم می گیرد، منتشر کرد. این واقعیت که او قطعه را برای خشک کردن موثرتر آن برنمی‌داشت می‌تواند نشان دهنده واقعی بودن آن باشد؟ اما مثل اینکه، نه، او فقط نمی‌خواست مجبور شود آن را دوباره پین ​​کند.