سلنا گومز آماده است درباره روابطی که طرفدارانش از آن اطلاعی ندارند موسیقی بسازد — ویدیو را تماشا کنید

حالا که مستندش ذهن من و من در دنیا، سلنا گومز آماده است تا بر روی موسیقی جدید تمرکز کند – با آهنگ جدید خود به همین نام شروع شود.

حالا، سلنا گومز احساس می‌کند در جایی است که می‌تواند بقیه داستانش را با شرایط خودش به اشتراک بگذارد… وقتی زمانش رسید. او به لوو گفت: «احساس می‌کنم آن را به دست آورده‌ام و نمی‌خواهم چیزی را منتشر کنم که بی‌نقص نیست. تمام چیزی که می‌توانم بگویم در حال رسیدن است.

گومز به شوخی گفت: “بدون فشار.” اگر من کاملا صادق باشم، که قبلا بوده‌ام، واقعاً سخت بوده است. گومز توضیح داد: من واقعاً عادت کرده‌ام که با افراد مشابه در حلقه‌ام وارد محیطی شوم و فقط موسیقی پخش کنم. من اکنون دارم داستان هایی می گویم که مردم نمی دانند. افرادی که با آنها قرار ملاقات گذاشته ام و مردم آنها را نمی شناسند، تجربیاتی که من داشته ام که مردم آنها را نمی شناسند. من تمام این زندگی خصوصی را که فقط مال من بود ایجاد کردم. و احساس می کنم الان باید این داستان ها را تعریف کنم. و مردم سؤالات زیادی خواهند پرسید.»

این خواننده، بازیگر و حامی سلامت روان در یک مصاحبه نشسته با زین لو مجری Apple TV+ در مورد اینکه قصد دارد از اینجا به کجا برود صحبت کرد. در خلال گفتگوی خود، لو به این نکته اشاره کرد که محبوب ترین آهنگ گومز، احتمالاً “Lose You to Love Me” نیز “صادق ترین” او است. او ادامه داد: «بنابراین اکنون که واقعاً در جایی هستید که حقیقت خود را بهتر از همیشه می‌فهمید و شجاعت به اشتراک گذاشتن آن را دارید، ما منتظر آلبوم حرفه‌ای شما هستیم.»

در طول این مستند، طرفداران شاهد تلاش گومز برای جدا کردن خود از رابطه بسیار تبلیغاتی اش با دوست پسر سابقش جاستین بیبر بودند، در یک نقطه با گریه می پرسند: “چه زمانی می توانم به اندازه کافی خوب باشم؟ مرتبط با؟»

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.
منبع

در ادامه می توانید گفتگوی کامل آنها را تماشا کنید. ذهن من و من در حال حاضر برای پخش در دسترس است در Apple TV+.