سلما هایک پینو در مراسم عروسی مارک آنتونی در میامی یک لباس مجلسی پوشیده بود.

این آخرین رقص جادویی مایک این بازیگر که به تازگی در اولین نمایش فیلم میامی در هفته گذشته شرکت کرده بود، اخیراً از آنتونی در ایستگاه تور اروپایی خود در لندن حمایت کرد. هایک پینو و آنتونی به گذشته برمی گردند – این دو در سال 2001 در کنار یکدیگر بازی کردند. در زمان پروانه ها.منبع

او عکسی از این ظاهر را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و این شرح را نوشت: «دقیقا قبل از سوار شدن به ماشین برای جشن گرفتن عشق دوستانم @marcanthony و @nadiatferreira.» او به اسپانیایی اضافه کرد:Que viva el amor!! Y que viva la salsa!!!”

هنگامی که سلما هایک پینو را به عروسی خود دعوت می کنید، تعجب نکنید وقتی که او با مد طراحان برجسته، همه مهمانان دیگر را از صحنه بیرون می آورد. این به سادگی راه سلما است.

این مرد 56 ساله در آخر هفته در مراسم عروسی مارک آنتونی و نادیا فریرا با لباسی رابطهی و فوم دریایی سبز Giambattista Valli با جزئیات منجوق براق در امتداد یقه شرکت کرد. او لباس اثیری و الهه‌مانند را با لبی قرمز مخملی برجسته و سرآستین‌های الماس درخشان طراحی کرد.

آنتونی 54 ساله و مدل پاراگوئه ای فریرا 23 ساله در یک عروسی مجلل در میامی در موزه هنر پرز گفتند “من” علاوه بر هایک پینو، مهمانان شامل دیوید و ویکتوریا بکهام، لین مانوئل میراندا، لوئیس فونسی و حتی روسای جمهور برخی از کشورهای آمریکای لاتین بودند. هولا!