سلما هایک درباره فیلمبرداری صحنه رقص مایک جادویی خود صحبت کرد

برنده اسکار گفت: «از نظر فیزیکی بسیار چالش برانگیز است سرگرمی امشببا اشاره به صحنه ای در تریلر که در آن شخصیت تیتوم، مایک لین، شخصیت هایک را که یک فرد اجتماعی ثروتمند است، با کمی دست و پا زدن اغوا می کند. “خدای من. فقط صبر کن ببین این فقط پیچیده است.»

رقص دامان همه سرگرمی و بازی نیست. همانطور که دیدیم در هاستلرها، هنر شیمی وابسته به عشق شهوانی به ماهیچه و استقامت نیاز دارد. سلما هایک پس از فیلمبرداری صحنه‌های تلخ با چانینگ تیتوم برای فیلم آینده، می‌داند که چقدر می‌تواند چالش برانگیز باشد. آخرین رقص جادویی مایک.

آیا باید تریلر را به سرعت تماشا کنیم؟ آره حتما چرا که نه

محتوا

کمدی-درام آینده به کارگردانی استیون سودربرگ، لین را دنبال می‌کند که با شخصیت هایک شریک می‌شود تا استعدادهایش را به لندن ببرد و نمایش‌های رقصنده مرد را اجرا کند. این آخرین فیلم در مایک شگفت انگیز سه گانه و ظاهراً با یک صحنه رقص 30 دقیقه ای به پایان می رسد. نمی توانم صبر کنم.

هایک در همان مصاحبه گفت: «من نقش یک زن قوی را بازی می کنم. «می‌دانی چه روزی بود که به دفتر رفتم؟ من فقط دور هم می نشستم و 12 مرد را تماشا می کردم که سمیناک شده بودند، می رقصیدند و پیروت می کردند. و من باید آنها را در اطراف رهبری کنم.” خشن به نظر می رسد. سلما هایک به تو درود می فرستیم که شجاعانه به خاطر هنر این شکنجه را تحمل کردی.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

هیچ کلمه ای وجود ندارد که بگوید چقدر هیجان زده هستم که درهای جهان را منفجر کنم مایک شگفت انگیز با استیون، گرگ، رید و افراد شگفت‌انگیز HBO Max. “استریپرورز هرگز مثل قبل نخواهد بود.” اگر این چیزی شبیه چیزی است که دوست دارید در یک سینما ببینید، متأسفانه از هم اکنون فیلم مستقیماً به HBO Max می رود. شاید اگر واقعاً خوب بپرسیم، بتوانیم آن را برای یک آخر هفته در IMAX دریافت کنیم؟ سختگیری، ورزشکاری، محض بودن ژیمناستیک (کلمه ای که من همین الان از درون خودم الهام گرفتم) روی نمایشگر واقعاً سزاوار دیده شدن در یک صفحه بزرگ است.
منبع