«سقوط برای کریسمس» کجا فیلمبرداری شد؟ موقعیت یوتا

اگرچه بیشتر فیلم در این هتل ها و اقامتگاه ها فیلمبرداری شده است، بسیاری از صحنه های خارج از خانه در پارک سیتی برفی و سالت لیک سیتی، یوتا فیلمبرداری شده اند. این فیلم دارای چند صحنه در بالای کوه است (مثل آن نامزدی و تمام اسکی)، بنابراین منطقی است که یوتا مکان مناسبی برای عکسبرداری باشد.





منبع

در زندگی واقعی، The Belmont Summit Resort در واقع اقامتگاه های خانوادگی در Goldener Hirsch است (که به “گوزن طلایی” ترجمه می شود. خاک) در پارک سیتی، یوتا، که در سال 1992 به عنوان بخشی از مجموعه Auberge Resorts افتتاح شد. مردم و سفر هفتگی. رزیدنس شامل یک مجتمع دو ساختمانی است که در ابتدا توسط تام کوندیگ از معماران اولسون کوندیگ در سال 2020 ساخته شد.

BTW، اتاق ها از حدود 600 دلار شروع می شوند … فقط آن را در آنجا قرار دهید.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

BTW، اگر این نقطه آشنا به نظر می رسد، تصادفی نیست-لیسانس بکا کوفرین یک بار در سال 2018 در طول فصل چهاردهم با ویلز رید در مهمانسرای گراز آبی یک قرار شام خورد. خاک.

و برای صحنه ای که آوی در ابتدای فیلم آرزوی ویژه کریسمس خود را در درخت آرزو می کند، آنها در واقع در مرکز خرید دهکده باغبان در غرب جردن فیلمبرداری کردند. خاک، که کمی بیش از 20 مایلی دورتر از Powderhorn Lodge قرار دارد.

فیلم بازگشتی لیندسی در 10 نوامبر در نتفلیکس منتشر شد و مردم از قبل به آن وسواس دارند. فیلم‌های شاخص دوران کودکی‌مان را در اوایل دهه 2000 تصور کنید و سپس در سال 2022 لیندسی لوهان را اضافه کنید. این *بوسه سرآشپز* است.

هر دو استراحتگاه، که نقش بزرگی در داستان بازی می‌کنند، در واقع در مسافرخانه‌ها و استراحتگاه‌های واقعی در یوتا (و در داخل) تیراندازی می‌شوند. به طور خاص، صحنه ها در سالت لیک سیتی و پارک سیتی فیلمبرداری شده اند حواس پرت کردن. و افتادن برای کریسمسs از 8 نوامبر تا 15 دسامبر 2021 فیلمبرداری شد تصمیم گیرنده.

استراحتگاه بلمونت سامیت

می‌گوید برای لژ کم‌جذاب‌تر نورث استار، فیلم تصمیم گرفت صحنه‌ها را در دو هتل مختلف یوتا در فاصله 20 مایلی از یکدیگر فیلمبرداری کند. خاک. صحنه های داخلی در مسافرخانه گلدن هیرش، که بسیار نزدیک به رزیدنس در دهکده دریاچه نقره ای دره دیر است، فیلمبرداری شده است. این هتل که در سال 1990 توسط Mac MacQuiod، یک توسعه‌دهنده ساخته شد، قرار است مکانی خواهر و برادر هتل Goldener Hirsch در اتریش باشد، بنابراین طراحی آن شبیه به سبک‌های اقامتگاه شکار اروپایی است. در اصل، این هتل چهار طبقه با 18 اتاق و سوئیت بود.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

آن مراسم درخت نورانی

بنابراین طبیعی است که در آسپن برفی می گذرد و بسیار زیباست و بینندگان (از جمله خودم) را به تعجب وا می دارد که واقعاً فیلم را کجا فیلمبرداری کرده اند. پیش از این، درباره همه مکان‌های فیلم، از جمله استراحتگاه و وضعیتی که در آن فیلمبرداری شده است، اطلاعات کسب کنید.

بیشتر صحنه ها در یوتا فیلمبرداری شده اند.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

سایر مکان های فیلمبرداری

آن صحنه های داخلی دنج در فیلم نیز در مسافرخانه گلدن هیرش فیلمبرداری شده است خاک.

لژ ستاره شمالی

داخلی

منابع کاملاً در مورد محل فیلمبرداری نمای بیرونی North Star Lodge موافق نیستند، اما چند فکر در مورد این موضوع وجود دارد.

با این حال، منابع دیگر می گویند که صحنه های خارج از خانه در لژ Stein Eriksen، که در دره گوزن نیز واقع شده است، فیلمبرداری شده است. اقامتگاه Stein Eriksen Lodge در سال 1982 افتتاح شد و در سال 2018 با هزینه 14 میلیون دلار توسعه یافت که در آن یک استخر جدید، عرشه در فضای باز، اتاق سرگرمی و کافی‌بار اضافه شد. مردم و رکورد پارک. همچنین دارای یک حمام پنج ستاره، مراکز تناسب اندام و غیره است.

در سال 1992، این هتل توسط خانواده اکلس خریداری شد و به یکی از لوکس‌ترین بوتیک‌هتل‌های پارک سیتی تبدیل شد، قبل از اینکه در سال 2015 بازسازی‌های اساسی برای توسعه انجام شود. طبق گفته‌ها، مسافرخانه اصلی بازسازی شد و دو برج طراحی شده توسط کوندیگ به آن اضافه شدند. خاک. این روزها، این هتل با اسکی، دارای 60 اتاق و سوئیت با بالکن و شومینه اختصاصی است و یک استخر روی پشت بام و جکوزی، سالن کتابخانه، سونا، اتاق بازی، مرکز تناسب اندام و غیره وجود دارد. . در فصل غیرفعال، قیمت اتاق‌ها از 400 دلار شروع می‌شود، اما در فصل اسکی بالا، ممکن است تا محدوده 4000 دلار افزایش یابد.

خارجی

افتادن برای کریسمس داستان یکی از وارثانی که اخیرا نامزد کرده و بسیار خراب شده است، سیرا بلمونت، دختر صاحب ثروتمند اقامتگاه بلمونت سامیت را روایت می کند. وقتی سیرا در اسکی تصادف می‌کند و از از دست دادن حافظه رنج می‌برد، مردی به نام جیک راسل، صاحب لژ ستاره‌های شمالی، تختخواب و صبحانه بسیار کوچک‌تری، او را کشف می‌کند. لیندسی، منظورم سیرا است، در نهایت خود واقعی خود را در حالی که به لژ ستاره شمالی کمک می کند تا دوباره روی پای خود بنشیند، کشف می کند.

خاک می نویسد که در مسافرخانه گراز آبی تیراندازی شده است. گروه تولید به جایی کمی کمتر از شلوغی و شلوغی نیاز داشتند که ساکت تر و عجیب تر باشد. خاک می گوید آنها از پشت مسافرخانه برای فیلمبرداری صحنه های بیرونی استفاده کردند. این مسافرخانه دارای 14 اتاق است که هر کدام به سبک جین آستین یا ویلیام شکسپیر تم دارند. (باشه، وسواس!) شما می توانید در آنجا اقامت کنید که از 200 دلار در شب شروع می شود.

در فیلم، مراسم نورافشانی درختی وجود دارد که سیرا، جیک و دختر جیک، آوی، همگی در آن شرکت می‌کنند و در سامیت اسپرینگز برگزار می‌شود. IRL، آنها بیرون از Powderhorn Lodge (آیا کسی نام این هتل ها را دوست دارد؟) در Solitude Mountain Resort شلیک کردند. خاک. این استراحتگاه حدود 9 مایل از The Residences در Goldener Hirsch، BTW فاصله دارد.

اگر قبلاً پرخوری نکرده اید افتادن برای کریسمس، موفقیت جدید کریسمس لیندسی لوهان، شما می خواهید همه چیز را رها کنید و روی کاناپه بخوابید و حال و هوای تعطیلات شاد، دنج و مهمی داشته باشید.