سفر کمبریج به نیویورک برای شاه چارلز و بحران رو به رشد او عوارض ایجاد می کند

به گفته گزارشگر سلطنتی ریچارد پالمر در اکسپرس، با توجه به سفر آتی شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون به شهر نیویورک، چارلز احتمالاً مشتاق است که این تغییر در اسرع وقت اتفاق بیفتد.

شاه چارلز در حال تغییر یک قانون اصلی سلطنتی است و زمان بندی او واقعاً همه چیز است. پادشاه جدید براق و متنفر از قلم انگلیس، به تازگی از پارلمان درخواست کرده است تا مشاوران ایالتی خود را تغییر دهد – به خانواده سلطنتی که می توانند در صورت “بی علاقگی” به عنوان نماینده رسمی خدمت کنند.

پیشینه سریع: بر اساس قانون Regency 1937، همسر پادشاه (معروف به ملکه کامیلا) و چهار بزرگسال بعدی در صف تاج و تخت (معروف به شاهزاده ویلیام، شاهزاده هری، شاهزاده اندرو، و پرنسس بئاتریس) می توانند به عنوان مقام رسمی خدمت کنند. اما همانطور که نیوزویک یادداشت‌ها، حضور پرنس هری یا پرنس اندرو در این نقش برای چارلز یک “بحران” خواهد بود زیرا شاهزاده هری در ایالات متحده زندگی می‌کند (و دیگر یک خانواده سلطنتی شاغل نیست) و شاهزاده اندرو کاملاً رسوا شده و از عناوین خود محروم شده است. بنابراین، چارلز می خواهد پرنسس آن و پرنس ادوارد را به لیست اضافه کند – اساساً شاهزاده هری و پرنس اندرو (و شاید پرنسس بئاتریس نیز) را کنار بگذارد.

پالمر گفت: “چیزی که بسیار جالب بود این بود که پادشاه روز تولد خود را برای نامه نگاری به پارلمان انتخاب کرد تا بخواهد هر چه سریعتر قانونی برای ایجاد این تغییر قانونی ارائه شود.” نشان می دهد که این موضوع مهمی است که او می خواهد حل شود. او کاملاً آگاه است که باید این موضوع را خیلی سریع انجام دهد که این امر فوریت آن را نشان می دهد.

به نظر می رسد سطوح Avril پیچیده است، صادقانه.

پالمر ادامه داد: واضح است که یک عامل ممکن است این باشد که ویلیام و کیت در پایان این ماه به ایالات متحده می روند. [the King] به طور ناگهانی بیمار شد یا به نحوی دچار بی علاقگی شد، سپس ویلیام باید مستقیماً از ایالات متحده برمی گشت و بازدید خود را کوتاه می کرد. یا، همانطور که می دانیم، باید دو مشاور دولتی وجود داشته باشد [William] باید از شخص دیگری می خواست که در آنجا بایستد.»

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.منبع