سفر شاهزاده هری و شاهزاده ویلیام در ویندزور “ناجور” بود

شاهزاده هری و شاهزاده ویلیام اخیراً نمایشنامه خود را کنار گذاشته و پس از مرگ ملکه برای ادای احترام به ملکه گرد هم آمدند – با حضور مشترک در قلعه ویندزور برای تماشای گل های خیرخواهان شروع شد. اما ظاهراً آن لحظه در پشت صحنه بسیار بد بود.

استخر WPAگتی ایماژ

استخر WPAگتی ایماژ

شاهزاده و پرنسس ولز به همراه دوک و دوشس سارابطه در خارج از قلعه ویندسور به خیرخواهان خوش آمد می گویند.

“در پایان، [William] انتخاب شده است [invite them] زیرا بین همه آنها توافق شده بود که این کار بسیار مناسبی است. “با وجود تمام اختلافات آنها در گذشته، که بسیاری از آنها هنوز پابرجا هستند، این همان چیزی بود که ملکه می خواست و ویلیام به خوبی می دانست که وقت آن نیست که کینه را حفظ کند یا از برادرش فاصله بگیرد. آنها باید در جبهه ای متحد قرار می گرفتند و به خاطر او و همچنین به خاطر کل سلطنت و مردمی که او در طول سلطنت خود به طور خستگی ناپذیر خدمت می کرد، ادای احترام می کردند.

با توجه به الف مردم منبع، “بی دست و پا بود. هر دو زوج این کار را سخت دیدند. آنها در روحیه ای رواقی بودند که فقط برای ملکه از پس آن بر می آمدند.”

شاهزاده ویلیام و پرنس هری با همسرانشان کیت میدلتون و مگان مارکل برای این سفر همراه شدند و کاخ کنزینگتون در آن زمان گفت که ویلیام آن را سازماندهی کرده است. اگرچه یک منبع قبلا گفته بود ما هفتگی که «تصمیم آسانی نبود».

در همین حال، تلگراف گزارش داد که ویلیام از این که پوشش بسیار زیادی بر روی «حرکات هری و مگان در روز مرگ ملکه الیزابت به جای بزرگی مرگ او» متمرکز شده بود، «ناآرام» بود. یک منبع در آن زمان گفت: «هم او و هم شاهزاده ولز احساس می‌کردند که تمرکز صرفاً باید روی این دوره سوگواری عمیق باشد نه چیز دیگری. این که تمرکز فقط روی مادربزرگ مرحومش باشد.»منبع

شاهزاده و پرنسس ولز به همراه دوک و دوشس سارابطه در خارج از قلعه ویندسور به خیرخواهان خوش آمد می گویند.